JOSHUA I MILLER ZGODNIE ZAPOWIADAJĄ NOKAUT

- Pozbawię go w ringu duszy - zapowiada Anthony Joshua (22-0, 21 KO). - Znokautuję go do końca siódmej rundy - ripostuje Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO). Walka 1 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Anglik będzie bronił pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.

- Miller to odpowiedni partner do tańca. Lubię nokautować innych i boks to jedyna rzecz, jaką robię naprawdę dobrze. Pozbawię go w ringu duszy, to nie potrwa pełnego dystansu. On dużo mówi, ale przez to dostanie tylko jeszcze większe lanie. I nawet wtedy, gdy już sprawię mu lanie, nie będę chciał od niego żadnych słów uznania, żadnego szacunku. Nie potrzebuję tego. Jeśli więc on nie potrafi okazać mi szacunku teraz, to nie będę chciał słyszeć od niego miłych rzeczy również po tym, jak już skopię mu tyłek - stwierdził Joshua.

- Jestem skazywany na porażkę, udowodnię jednak, że poświęcenie i ciężka praca przynoszą efekty. Wieczorem pierwszego czerwca usłyszycie "I nowym mistrzem wagi ciężkiej". Wierzę w siebie i nie robię kroku w tył, taką mam mentalność. Joshua natomiast nie panuje nad swoimi emocjami. W Ameryce praktycznie nikt o nim nie słyszał. U nas dużo popularniejszy jest Tyson Fury. Zamierzam go znokautować do końca siódmej rundy - deklaruje Miller.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Miro
Data: 26-02-2019 09:17:21 
Denerwuje mnie ten Miller mimo, iż to kolega Adama Kownackiego i z szacunkiem odniósł się do Adamka po tym jak go znokautował.Miller gada, że w USA nikt nie zna Joshuy a co mi po USA skoro w świecie na pewno bardziej znany jest Joshua a nie Miller. USA to nie pępek świata. W przeszłości nie było boksu zawodowego w bloku państw socjalistycznych i dlatego Amerykanie walczyli między sobą i tylko o nich było głośno w HW. A ciekawe gdyby pięściarze z tzw demoluda mogli kiedyś walczyć też zawodowo to mogłoby być ciekawie i wcale USA nie musiałoby tak dominować w HW.Np Kubańczyk Teofilo Stevenson być może mógłby stawić opór Aliemu, Frazierowi czy Foremanowi.Nigdy się nie dowiemy jak by było. Co ten Miller pokazuje w walkach , że miałby być takim zagrożeniem dla Joshuy. W walce ze statycznym Wachem w ogóle mi nie zaimponował. A i tak ciosy Mariusza wchodziły na szczękę Millera a przecież Wach głaszcze w porównaniu do ciosów Jashuy czy Wildera. Dla mnie Joshua zaimponował w walce z Kliczko był zraniony ale powstał i znokautował Ukraińca pokazując wysoki kunszt umiejętności bokserskich. Miller absolutnie techniczne umiejętności ma niższe niż Joshua. Ja stawiam na Anglika chociaż jakby wygrał Miller to miałby szansę zarobić Adam Kownacki , bo myślę, iż kolega koledze dał by dobrowolną walkę , żeby kolega się obłowił finansowo.
 Autor komentarza: tyler
Data: 26-02-2019 09:22:49 
https://goo.gl/images/GaT8uF

"Miller" pozuje bez koszulki...
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 26-02-2019 12:48:49 
'jedyna rzecz, jaką robię naprawdę dobrze' buhAHAHAHAHAHAHAHA
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-02-2019 14:36:01 
Autor komentarza: Lolitka
Data: 26-02-2019 12:48:49

'jedyna rzecz, jaką robię naprawdę dobrze' buhAHAHAHAHAHAHAHA


Też się uśmiałem, wiadomo, że nie jest to jedyna rzecz jaką dobrze robi i zbędna jest ta skromność. Choćby tak na szybko: dobrze mu wychodzi zarabianie pieniędzy i zdobywanie rzeczy kibiców :)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-02-2019 14:37:07 
* rzeszy kibiców
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.