JOSHUA: ZREKONSTRUUJĘ MILLEROWI TWARZ

Anthony Joshua (22-0, 21 KO) i Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) mają za sobą kolejne spotkanie. W poniedziałek wczesnym popołudniem pięściarze spotkali się na konferencji prasowej w Londynie.

W ubiegłym tygodniu Anglik i Amerykanin promowali walkę w Stanach Zjednoczonych. Miller odepchnął wtedy Joshuę na konferencji, ale mistrz trzymał nerwy na wodzy. Tym razem także pretendent nie dał się ponieść emocjom.

- Powiedziałem już to, co miałem do powiedzenia. Wiecie, co myślę o AJ-u. Wiecie, skąd pochodzę. Nie mogę się już doczekać 1 czerwca. Będą fajerwerki! - oznajmił.

- Nie walczę z nikim z jego zespołu, tylko z nim. W ringu nie będzie gadania, będą wyłącznie ciosy. Obronię tytuł, a 2 czerwca Miller nie będzie się już liczyć - stwierdził z kolei Joshua.

- Mam przed sobą jeszcze 10 lat boksowania. Trener chce, żebym zakończył karierę szybciej, ale to się nie wydarzy. Tylko to potrafię. Miller wygadywał dużo bzdur, zamierzam go za to wszystko zlać. Zrekonstruuję jego twarz, będę jego chirurgiem - dodał.

Obaj pięściarze wymienili jeszcze kilka zdań, po czym stanęli twarzą w twarz. Było spokojnie, ale dla bezpieczeństwa po chwili rozdzieliła ich ochrona.

Walka Joshua-Miller o pasy WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej odbędzie się 1 czerwca w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 25-02-2019 15:04:00 
Ja tam się bardzo cieszę że nastały takie piękne czasy w wadze ciężkiej nie prawdziwego dominatora każdy ma jakieś tam szanse pobić każdego tzn. nawet miller ma dość wysokie szanse na pokonanie Joshuy na papierze niż mieli wszyscy przeciwnicy Kliczków razem wzięci... to gwarantuje prawdziwe emocje i niespodzianki!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 25-02-2019 15:59:25 
Promocja promocją, ale Antoni chyba lekko wkurwiony na Millera. To dobrze. Breazeale zdenerwował brytyjczyka to ten go zmasakrował. Wówczas już w pierwszej rundzie Breazeale pływał, a żeby sędzia się dziwnie nie wjebał i dodatkowo Dominick nie był tak odporny, byłoby bardzo szybkie KO..
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 25-02-2019 16:36:53 
Wadze cieżkiej sporo sie teraz dzieje jednak pojedynku tych najlepszych sie raczej nie doczekamy. Wilder Fury i Joshua mają walczących ze sobą promotorów i co gorsza konkurencyjne telewizje. Juz w tej chwili wlaściwie rewanż Fury Wilder jest nie do zrobienia.
 Autor komentarza: Alidam
Data: 25-02-2019 20:33:03 
Nie lubię buractwa na face'ach ale jeżeli to ma czemuś służyć...Jeżeli to spowoduje że nigeryjczyk pójdzie na wojnę w stylu Haglera i Hearnsa to dobrze, dla nas kibiców bardzo dobrze. Miller jest słabszy kondycyjnie od nigeryjczyka, więc wiem że skupi się na pierwszej połowie walki aby przewrócić Joshuę. Wierzę że zapowiada nam się walka na miarę 80 i 90 lat heavy.
Osobiście wolę trzy razy trzy minuty wojny na pięści niż 36 pykania, biegania i unikania walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.