ARUM WYSŁAŁ OFERTĘ NA REWANŻ Z FURYM, OBÓZ WILDERA SIĘ NARADZA

Bob Arum tuż po podpisaniu kontraktu na współpromocję Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) zapowiedział, że złoży ofertę drużynie Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO). I dotrzymał słowa.

Szef stajni Top Rank chce, by obaj zawodnicy stoczyli odrębne walki na antenie ESPN w okolicach maja, a we wrześniu wyszli do rewanżu, już w systemie PPV, z pasem WBC wagi ciężkiej w stawce.

- To będzie wspaniała i atrakcyjna oferta - obiecywał Arum.

- Otrzymaliśmy propozycję od Top Rank i odpisałem, że ją rozpatrzymy i przeanalizujemy. Jeśli będzie dla nas dobra, wówczas coś uda nam się wspólnie zrobić. Usiądę wspólnie z Wilderem, Alem Haymonem oraz Jayem Deasem i przeanalizujemy ofertę Aruma, a potem podejmiemy decyzję. Tak właśnie działamy. Ale na pewno chcielibyśmy tego rewanżu - nie ukrywa Shelly Finkel, menadżer Wildera.

W pierwszym pojedynku w grudniu ubiegłego roku po ciekawych dwunastu rundach sędziowie orzekli remis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 23-02-2019 08:30:43 
Jak zazwyczaj jestem optymistą, tak na dziadka Aruma mam uczulenie i coś mi sie wydaje, że do tego rewanżu nie dojdzie. Często stary człowiek gada, rozważa, kombinuje ale nic z tego nie wynika. To oczywiście normalna kolej rzeczy, dlatego powinien pokazywać wnuczkom gym i co tam chce a interesy zostawić młodszym.
A niby z kim mają stoczyć te pojedynki? Z bumami czy z kimś poważnym? Z reguły po takich gierkach jeden się rozmyśli, drugi złapie kontuzje, a w przypadku Tysona zacznie żreć i pić.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 23-02-2019 20:07:15 
Oby się jednak dogadali pora postawić kropkę na i a potem wziął się za unifikację.Jeżeli Furemu faktycznie chodzi o sławę to i ma się za najlepszego to nie powinien czekać.Z pasem będzie miał silniejszą pozycję negocjacyjną w ustalaniu kontraktu ze zwycięzcą starcia Miller-Joshua.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.