NIE BĘDZIE WALKI PARKERA Z CHISORĄ

Nie dojdzie do walki Josepha Parkera (25-2, 19 KO) z Dereckiem Chisorą (29-9, 21 KO). Obozowi Nowozelandczyka skończyła się cierpliwość.

Według Davida Higginsa, promotora Parkera, Anglicy celowo przeciągali negocjacje w sprawie planowanej na 20 kwietnia potyczki, tak aby ograniczyć jego podopiecznemu czas na przygotowania. Zaznacza, że Chisora już od jakiegoś czasu trenuje na pełnych obrotach. Podejście angielskiego obozu określił mianem "tchórzliwego".

- Dla Chisory mamy wiadomość taką, że Joseph zmierzy się z nim wszędzie i w dowolnym terminie, ale na uczciwych warunkach. To oznacza porządny obóz i żadnych kontrowersji z sędziami, które do tej pory znosiliśmy w Wielkiej Brytanii. Jak chcą walczyć, to możemy pomówić o nowych terminach i lokalizacjach - stwierdził promotor.

Wobec fiaska rozmów z obozem Chisory Parker kolejną walkę stoczy prawdopodobnie w Nowej Zelandii. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem. - Mamy kilka opcji - powiedział Higgins.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Nestor
Data: 21-02-2019 11:10:43 
Dobry przeciwnik dla Kownackiego, Szpilki albo Ugonoha.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 21-02-2019 12:46:28 
Parker nigdy nie zawalczy z żadnym Polakiem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-02-2019 13:03:22 
Ciekawe jakie on może mieć ineresujące opcje w NZ? Dla niego jedyna szansa na powrót do dużego boksu to UK albo Stany. W NZ będzie tylko obijał lokalnych bramkarzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.