DeGALE I EUBANK JR ZAPOWIADAJĄ, ŻE W SOBOTĘ ZAKOŃCZĄ SOBIE KARIERY

Chris Eubank Jr (27-2, 21 KO) zmierzy się w najbliższą sobotę w Londynie z Jamesem DeGale'em (25-2-1, 15 KO). Dziś obaj wzięli udział w konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

- Ściągnę mu ten uśmieszek z twarzy. Prawda jest taka, że ten facet jest znany tylko przez nazwisko ojca i gdyby nazywał się Smith, to nikt by o nim nie słyszał. A tak wozi się na nazwisku sławnego taty. Jestem od niego o półkę wyżej, to nie moja liga, dlatego w sobotę zabiorę go do bokserskiej szkoły. A kiedy go już pokonam, jego kariera będzie skończona i zawiesi rękawice na kołku. To będzie moje wielkie zwycięstwo. Po tym wszystkim co osiągnąłem, wciąż czuję się trochę niedoceniany - powiedział DeGale, złoty medalista olimpijski z Pekinu i dwukrotny mistrz świata kategorii super średniej.

- Jeśli on nie obawia się rywala i nie ma do niego szacunku, wówczas nie daje najlepszych walk i boksuje poniżej oczekiwań. Ale przede mną czuje respekt i wie co go czeka. On miał już ciężkie walki, a kolejna, ze mną, może zakończyć jego karierę. Moja szybkość i siła to groźna kombinacja i on zdaje sobie z tego sprawę. Nie dopuszczam nawet do siebie myśli o porażce, to potoczy się po mojej myśli - ripostuje Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-02-2019 22:40:59 
Swietny fight! Sympatia mimo wszystko po stronie Eubanka choc ostatnio jego buta zaczela sie mieszac z niezdrowaarogancja, w efekcie lekcewazenie i kompromitacja. Ale na DeGale'a wyjdzie na 115%.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-02-2019 22:46:40 
Stawiam na Eubanka jr., być może przed czasem.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 19-02-2019 09:01:45 
Eubank powinien wygrać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.