GILBERTO RAMIREZ CHCE WALCZYĆ Z KOWALIOWEM

Gilberto Ramirez (39-0, 25 KO) zapowiedział, że stoczy najpierw walkę na przetarcie w wadze półciężkiej, a potem będzie dążyć do konfrontacji z mistrzem WBO Siergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO).

Meksykanin, czempion WBO w kategorii super średniej, chciałby zadebiutować w wyższym limicie pod koniec marca lub w kwietniu.

- Trenuję od stycznia, każdy z tych terminów byłby dobry. Mój organizm dobrze reaguje, zadomowię się w nowej wadze. Po walce na przetarcie chciałbym się zmierzyć z Kowaliowem, to szanowany mistrz, pokazał to niedawno, jak odzyskał tytuł. To byłby atrakcyjny pojedynek - oznajmił 27-latek.

Kowaliow stracił pas WBO w sierpniu ubiegłego roku, kiedy przegrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie z Eleiderem Alvarezem. Tytuł odzyskał na początku lutego, pokonując Kolumbijczyka jednogłośnie na punkty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-02-2019 13:16:35 
Czemu nie, skoro miał pas WBO w niższej dywizji. Myślę że walka do zrobienia bez większych problemów. Myślę że do LHW zawita też wkrótce także Callum Smith
 Autor komentarza: MML
Data: 17-02-2019 02:44:33 
Liczylem na to ze najpierw obije Saula Clenbuterola Alvareza. Z drugiej strony bardzo fajne zestawienie. Dla mnie ramirez na pkt
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.