COLDWELL NOWYM TRENEREM CHISORY

Dave Coldwell, szkoleniowiec znany m.in. ze współpracy z Tonym Bellew, został nowym trenerem Derecka Chisory (29-9, 21 KO).

35-letni Chisora długo pracował z Donem Charlesem, ale postanowił, że czas na zmiany.

- Ludzie wiedzą, że nie lubię działać w tradycyjny sposób. To dla mnie nowy kierunek, cieszę się ze współpracy z Coldwellem, codziennie uczę się nowych rzeczy. Dave wykonał świetną robotę z moim dobrym przyjacielem Tonym Bellew, a także z innymi zawodnikami. Czuję głód walki, wrócę na ring z nową bronią, gotowy na wojnę - powiedział "Del Boy".

W swoim ostatnim pojedynku, który miał miejsce w grudniu, Chisora przegrał w jedenastej rundzie z Dillianem Whyte'em. Jego kolejnym rywalem może być Joseph Parker (25-2, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: amadeusz1229
Data: 15-02-2019 14:27:36 
Dereck jest niesamowity. Ma zajebistą technikę, no i cios. Kurcze była by super walka z naszym Adasiem. Tylko nie wiem czy nie wyhamowało by to kariery Adama. Myślę o jego porażce z Chisorą .
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-02-2019 15:08:54 
Chisora to zawodnik którego zawsze fajnie będzie się oglądać i zawodnik który zawsze będzie w stanie sprawić fajną niespodziankę, ale nie ma co nawet próbować sięgać po najwyższe laury, szkoda zdrowia. Za to świetnie się sprawdza jako gatekeeper. W jego przypadku zmiana trenera już nic nie zmieni.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-02-2019 18:27:05 
Nie pierwszy raz porzuca Dona Charlesa. Kombinuje bo pewnie miał wrażenie że wszedł na wyższy level a tu ciężki nokaut. A tak właśnie bywa.
Był bliski srogiej porażki z Takamem i chyba za bardzo po tym sukcesie niespodziewanym odpłynął. "Przyjaźń" z Hayem, lepsze podejście do treningów i w nagrodę... Ciężki nokaut z odwiecznym wrogiem.

Chisora jest naprawdę solidny. Potrafi zaskoczyć i wypaść bardzo dobrze ale nie ma co go przeceniać.
Zmiana trenera raczej go nie wyciągnie wyżej niż był.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.