MAIDANA DOBRZE ZAROBI ZA POWRÓT NA RING

Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) dobrze zarobi za swój powrót na ring po blisko pięcioletniej przerwie.

Argentyński bombardier pozostaje nieaktywny od czasu dwóch walk z Floydem Mayweatherem Jr, czyli od 2014 roku. Teraz będzie startować na galach z cyklu Premier Boxing Champions.

Pierwszą walkę po powrocie Maidana rozegra z zawodnikiem solidnym, ale nie z pierwszych stron gazet, jeszcze w limicie wagi junior średniej. Za ten występ ma dostać milion dolarów. Za kolejny pojedynek - już w dywizji półśredniej, "El Chino" ma dostać już 3 miliony dolarów. Jeśli wygra obie potyczki, za trzecią może dostać nawet 10 milionów! A opcji będzie sporo, bo przecież pod banderą PBC występują tacy pięściarze jak Shawn Porter, Danny Garcia, Keith Thurman, Manny Pacquiao, Errol Spence Jr czy Adrien Broner.

- Mogę pokonać wszystkich tych kolesi - przekonuje Maidana.

Nie wiadomo jednak, czy Argentyńczyk wróci pod skrzydła trenera Roberta Garcii. Do pierwszej walki w głównej mierze ma się przygotowywać sam i dopiero pod koniec obozu ma zaprosić do siebie trenera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-02-2019 07:29:55 
wysokie kwoty. Zobaczymy co zostało z tego osiłka. Jeżeli położy kogoś z czołówki to będzie bardzo interesująco. Obnażenie Bronera i niezłe walki z pasującym mu stylowo FMJ dały mu kupe kasy i jak widać perspektywy. Niech "chińczyk" się fajnie pokaże to doda kolorytu tej wadze - ciekawe jak obecni mistrzowie będą sobie radzili z Maidana, który w swoim prime byl niesamowicie niewygodnym swarmerem, oprócz stylu miał nietypowe kąty - potrafił wyprowadzić lewy sierp na górę zadając go praktycznie z okolic biodra + pressing i charakter (m.in dzieki temu dojebał swego czasu V.Ortiza).
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 14-02-2019 10:09:48 
Samo robienie wagi bedzie problemem. 5 lat po za boksem tez bedzie mialo znaczenie. Chyba jednak kasa za walki z Floydem szybko sie rozeszla. Whisky i cygara swoje kosztuja. Mysle ze pierwsza walke wygra,potrm moze rewanz z Bronerem i na koniec walka z kims z topu i czesc
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.