Archiwum wiadomości z dnia: 2019-02-12

 

DOWN GOES TYSON! ROCZNICA NAJWIĘKSZEJ SENSACJI W HISTORII BOKSU

'Douglas kolejną ofiarą Tysona' - tak brzmiał jeden z nagłówków gazet po tym, jak ogłoszono walkę Mike'a Tysona (37-0, 33 KO) z Jamesem Douglasem (29-4-1, 19 KO). Ale spacerek okazał się drogą przez mękę, a walka do dziś uchodzi za największą niespodziankę w historii nie tylko boksu, ale całego sportu. Wczoraj obchodziliśmy już 29. rocznicę tamtych pamiętnych wydarzeń.
NIE BĘDZIE WALKI PULEWA Z HELENIUSEM

Kubrat Pulew (26-1, 13 KO) związał się niedawno kontraktem promotorskim z Bobem Arumem i zadebiutować pod jego banderą miał 20 kwietnia podczas gali Crawford vs Khan. Występ ten stanął jednak pod znakiem zapytania, bo negocjacje z pierwotnie planowanym na rywala Robertem Heleniusem (28-2, 17 KO) zakończyły się fiaskiem.


MISTRZOSTWA PŁOCKA - ZAPOWIEDŹ

Na początku marca zapraszamy na Mistrzostwa Płocka Juniorów i Juniorek Młodszych. Będzie okazja, aby przyjrzeć się jak wygląda efekt, a zatem i kierunek szkolenia przyszłej kadry - czyli świetna okazja dla trenerów, szkoleniowców i kibiców oraz okazja dla zawodników do zaprezentowania się na być może pierwszej większej imprezie. Informacje w rozwinięciu.