MACHADO NIE WIE, CZY SKORZYSTA Z OPCJI REWANŻU Z CANCIO

Alberto Machado (21-1, 17 KO), który w weekend sensacyjnie przegrał z Andrew Cancio (20-4-2, 15 KO) i stracił pas WBA w wadze super piórkowej, przyznał, że nie wie, czy skorzysta z opcji rewanżu.

- Waga mogła mieć wpływ na porażkę. Albo to, że spędziłem tym razem mało czasu w Los Angeles. Trenowałem tam pięć tygodni, a niemal zawsze trenuję sześć lub siedem. W kontrakcie była klauzula rewanżu, przyjrzymy się jej i razem jako zespół podejmiemy decyzję - powiedział 28-letni Portorykańczyk.

- Nie szukam żadnych wymówek, Cancio świetnie się spisał. Wszyscy jednak wiedzą, że stać mnie na dużo więcej. W ringu czułem się wyczerpany. Taktyka Cancio mnie nie zaskoczyła, na to się szykowaliśmy. Nie czułem takiej energii jak zwykle, nie miałem siły, żeby go powstrzymać. Jestem zdyscyplinowany na treningach, ale myślę, że powinienem był poświęcić trochę więcej czasu na przygotowania. Sądzę, że tego tak naprawdę zabrakło - dodał.

Machado przegrał z Cancio przez nokaut w czwartej rundzie. Portorykańczyk nie wyklucza, że przejdzie teraz do wyższej wagi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.