CALLUM SMITH WYSTĄPI NA GALI Z UDZIAŁEM USYKA?

Callum Smith (25-0, 18 KO) pauzuje od września, czyli od momentu wygranej nad George'em Grovesem w finale turnieju WBSS. Nowy mistrz świata federacji WBA kategorii super średniej do pierwszej obrony może podejść w maju za oceanem.

Eddie Hearn poinformował, że Smith może zaboksować podczas tej samej gali, na której w wadze ciężkiej zadebiutuje Aleksander Usyk (16-0, 12 KO). Chodzi o wieczór wstępnie zarezerwowany na 18 maja.

- Callum może wystąpić wraz z Usykiem jako główne atrakcje gali - potwierdził promotor. Gala mogłaby się odbyć w Chicago bądź Maryland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-02-2019 21:39:50 
Troche nie rozumiem tej polityki Hearna na zapełnianie głównych walk zawodnikami z europy w stanach. Przykład wbss pokazuje ze to sie nie sprawdza na galach w chicago pustki teraz wsadza tam Anglika i Ukraińca. Pieściarzy w stanach anonimowych. Smith w stanach boksował tylko raz Usyk dwa razy dając słabe walki. Zwłaszcza walka z Mchunu była beznadziejna, cieżko bedzie hale zapelnić. I walki Usyka w stanach równiez miały fatalną ogladalność jesli chodzi o tv.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.