FURY vs WILDER II: POROZUMIENIE W CIĄGU 48 GODZIN?

Federacja World Boxing Council wyznaczyła termin na negocjacje pomiędzy obozami Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) i Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), który mija za 48 godzin. Ale strony są już bardzo blisko porozumienia i można się spodziewać, że w ciągu dwóch najbliższych dni wielki rewanż zostanie ogłoszony oficjalnie.

Nie ma konkretów poza tym, że drugi pojedynek odbędzie się znów w Ameryce. Pierwsza walka przyniosła spore zyski dzięki dobrej sprzedaży PPV (335 tysięcy). A że walka była kapitalna, dramatyczna i zakończona kontrowersyjnym remisem, wyniki PPV przy okazji rewanżu powinny być jeszcze lepsze. W grę wchodzą chyba już tylko dwa miasta - Nowy Jork i Las Vegas. Pojedynek odbyłby się w maju lub czerwcu. Najczęściej wymienianą datą jest jednak 18 maja.

Gdyby zespoły nie zdążyły się porozumieć i organizatora walki miał wyłonić przetarg, pieniądze zostałyby podzielone według reguł federacji WBC, a to mogłoby storpedować ideę rewanżu. Tak więc są to decydujące godziny negocjacji.

"Brązowy Bombardier" zasiada na tronie WBC wagi ciężkiej od ponad czterech lat. Tytuł mistrza świata obronił już osiem razy. Przy okazji trzeciej obrony znokautował Polaka - Artura Szpilkę. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, być może w dziesiątej obronie spotka się z innym naszym rodakiem, Adamem Kownackim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 11-02-2019 17:58:36 
Oh Eddie, jakze mi cie zal, ty herszcie swiatowego boksu z tym twoim dmuchanym tworem marketingowym
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-02-2019 18:36:45 
gerlach

A ten Twór marketingowy którego nieustannie hejtujesz ma obecnie najlepszy obecnie resume zawodników w HW i znakomita większość pasów mistrzowskch. Co ty biedaku poczniesz jak on odprawi Ci jeszcze Twojego ulubieńca lub ulubieńców, chyba seppuku jebniesz :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.