ZAMIAST SOKOŁOWSKIEGO, OSTATECZNIE DAVID PRICE

Kash Ali (14-0, 6 KO) miał wyjść do rewanżu z Kamilem Sokołowskim, ale ostatecznie skrzyżuje rękawice z Davidem Price'em (23-6, 19 KO).

Pojedynek odbędzie się 30 marca podczas gali Smith vs Eggington w Liverpoolu. Co ciekawe w przeszłości Ali był etatowym sparingpartnerem brązowego medalisty olimpijskiego z Pekinu w wadze super ciężkiej.

- Przesparowaliśmy wiele rund i wiem czego mogę się spodziewać po tym chłopaku. Ale skoro on przyjął wyzwanie, to znaczy, że wierzy w swoją wygraną. To młody, głodny sukcesów i groźny przeciwnik. A takiego właśnie potrzebuję na tym etapie kariery. Mam wielkie plany na ten rok i nikt nie stanie mi na drodze - zapowiada olbrzym z Liverpoolu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-02-2019 19:57:39 
Nie znam tego zawodnika, ale po rekordzie widzę że nie jest królem KO, więc Price wybrał sobie dość bezpieczną opcję.
 Autor komentarza: mirage
Data: 08-02-2019 22:47:26 
Price kiedyś zginie w ringu. Ten człowiek nie nadaje się do boksu.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 09-02-2019 02:10:00 
Szanuje Price za wytrwalosc w dazeniu do celu i to, ze po takich nokautach jeszcze ma checi boksowac, widac po prostu, ze nie zalezy mu tylko na dutkach, bo z takimi rywalami ma grosze.. Ale on juz wielkie plany na dany rok ma od kilku lat i tak oto raz w roku ma fundowany ciezko nokaut, potem koncowka roku powrot i na nowy rok znowu nowy on i nowe plany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.