KHAN WYJAŚNIA SWÓJ WYBÓR PRZECIWNIKA

Były mistrz świata WBA w kategorii super lekkiej, Amir Khan (33-4, 20 KO) zmierzy się 20 kwietnia z Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO), byłym linearnym mistrzem wagi super lekkiej, a obecnie posiadaczem tytułu WBO wagi półśredniej.

Wielu kibiców w Wielkiej Brytanii domagało się pojedynku Khana z Kellem Brookiem, krytykowali więc finalny wybór, którym został Crawford.

Khan jednak dokładnie wie co chce osiągnąć.

- Po pierwsze, to będzie pojedynek o pas. Co więcej Terence to jeden z najlepszych zawodników p4p. Ta walka może mnie wynieść na inny level. Chce to wygrać, żeby być najlepszy na świecie. Moje każde marzenie jest związane z byciem najlepszym na świecie, chce zostać najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe, a ta walka może mnie tam zabrać.

- Nasłuchałem i naczytałem się wielu opinii, że biorę tę walkę, tylko żeby dać się pobić, nie o to chodzi. Wychodzę tam, żeby wygrać, nigdy nie wyszedłem do walki dla cyferek, zarobiłem dużo w tej grze i mógłbym szczęśliwy zostawić sport, ale mam w nim niedokończone sprawy. Ciągle mam rezerwy, żeby wygrać te tytuły - powiedział "King Khan"

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-02-2019 16:01:22 
Zapowiada się kandydat do nokautu roku...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 08-02-2019 21:26:32 
Clevland...nie rozumie dlaczego kpisz sobie z v-ce mistrza olimpijskiego i bylego zawodowego Mistrza swiata?Czytales jego motywację?Czy cokolwiek zrozumiales z wypowiedzi Khana?
 Autor komentarza: michaelbuffer
Data: 09-02-2019 17:58:05 
Khan będzie leżał
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.