LIGA DŻENTELMENÓW vol.2 - WROCŁAW

Klub BezSenność, najbliższa sobota 9 lutego i kilka walk w klimacie lat trzydziestych - walk amatorów, pasjonatów, prezesów w strojach i na ringu z tamtego okresu. Jeszcze jest chwila aby zgłosić się jako uczestnik tego wydarzeniu, wystarczy podjąć wyzwanie.

Cała impreza jest przygotowana z myślą o osobach od 35 roku życia do 100 lat (skąd takie ograniczenie, bo chodzi o uczestników, a kibice w wieku dowolnym maja wejście za przysłowiowe 10 złotych) wszyscy, którzy chcą sprawdzić swój charakter, którzy trenują boks i Ci którzy chcą uczestniczyć w barwnym i ciekawym przeniesieniu się w lata 30 ubiegłego wieku, niech czują się zaproszeni. Gentleman's Boxing Day startuje od godziny 20 w klubie BezSenność, ul. Ruska 51.

Bez wzgledu czy masz duszę wojownika, czy jesteś prawnikiem, lekarzem, przedsiębiorcą, lub po prostu nie boisz się wyzwań jako uczestnik, a może tylko lub aż jako sponsor - to kontakt z organizatorem poprzez e-mail: boksmazurek@interia.pl - właśnie jest czas na Elegant BOXING, być może bedzie to okazja do bycia częścią historii ciekawego projektu.

Liga dżentelmenów - Gentlemans Boxing - Klub Bezsenność - wrocław

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.