LEWICKI ZE ZŁOTYM MEDALEM NA WYSPACH

Ryszard Lewicki zwycięski na 'Wyspach' Złoto Akademickich Mistrzostw AngliiRyszard Lewicki ze złotym medalem akademickich Mistrzostw Anglii w Wolverchampton. Reprezentant Skorpiona Szczecin pokonał trzech rywali, bez żadnych problemów w jednogłośnej punktacji (5:0) wszystkich pojedynków. Z kwitkiem odesłał Jake Goodwina, następnie Ashleya Banksa, by w finale zrobić to z Mathew Smithpo

Wielkie gratulacje. Po zdobyciu Młodzieżowego Mistrza Polski, Ryszard Lewicki - wie dokładnie po co przyjeżdża się na imprezy - aby zwyciężać!

Teraz czas na kolejny bardzo mocny sprawdzian. Kadra Narodowa Seniorów, w której znalazł się Ryszard, zagości już 13 lutego na jednym z najmocniejszych testów na początek roku w Europie, czyli turniej w bułgarskiej Sofii 'Strandja'.

Niewiele czasu pozostanie na regenerację po tym turnieju gala boksu zawodowego w Legionowie, gdzie pokaże się także polskiej publiczności podczas 'Talent Factory'.

Należy liczyć na ciekawy pojedynek z Mistrzem Litwy i brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Świata. Należy tu także zaznaczyć, że w zeszłym roku podczas meczów Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego, Bartosz Gołębiowski i Mateusz Goiński musieli uznać wyższość Vytatasa Balcsysa.

Dlatego już teraz zapraszamy pierwszego marca do Legionowa, tym bardziej, że wraz z Lewińskim na gali także wystąpią Konrad Kaczmarkiewicz i Łukasz Stanioch, którzy staną naprzeciw ubiegłorocznego mistrza i v-ce mistrza Litwy. Nie ma kalkulacji - jak rywalizować to tylko z najlepszymi!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.