HEARN: WALKA JOSHUA-WILDER SPRZEDAŁABY W USA PONAD MILION PPV

Chyba najpotężniejszy obecnie promotor na świecie Eddie Hearn prognozuje, że gdyby udało się w najbliższym czasie doprowadzić do wyczekiwanej walki jego podopiecznego Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) z Deontay'em Wilderem (40-0-1, 39 KO), to sprzedałaby ona na terenie Stanów Zjednoczonych ponad milion pakietów PPV.

Jeszcze niedawno szef stani Matchroom Boxing oczekiwał sprzedaży za oceanem tego pojedynku na poziomie niespełna pół miliona wykupień płatnych subskrypcji. Obecnie jednak, po pojedynku "Brązowego Bombardiera" z Tysonem Furym, jest przekonany, że wynik byłby znacznie lepszy.

- Gdyby doszło do tej walki we wrześniu ubiegłego roku, sprzedaż oscylowałaby w okolicach 300-400 tysięcy pakietów. Teraz z pewnością przekroczyłaby milion. Nie zawsze zgadzamy się z działaniami obozu Wildera, ale jego ostatnie występy zwiększyły zainteresowanie jego walką z  AJ-em - przyznał Hearn.

W swoim kolejnym występie Deontay Wilder da prawdopodobnie Tysonowi Fury'emu szansę rewanżu za remis z grudnia ubiegłego roku. Joshua zaś w czerwcu w Nowym Jorku ma zawalczyć z Jarrellem Millerem. Hearn wierzy jednak, że pojedynki te będą tylko przystankami, by doprowadzić w niedalekiej przyszłości do starcia, na które czeka cały bokserski świat.

- Modlę się, by Fury nie wygrał rewanżu (z Deontay'em Wilderem przyp.red), bo w ten sposób zabije jego walkę z Joshuą. Z naszej perspektywy znacznie lepiej, by to Wilder odniósł zwycięstwo, szczególnie że teraz AJ będzie w czerwcu boksował w Ameryce z Millerem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to poprzednia oferta opiewająca na 50 milionów dolarów będzie wyglądać jak orzeszki ziemne - dodał brytyjski promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-02-2019 22:49:04 
Teraz Hearn wygaduje takie bzdury, a zaś bedzie sie dziwił, że Wilder rząda niebotycznych kwot.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 07-02-2019 23:30:09 
Uwazam że Joshua to top1 , max top2-3 obecnie na swiecie ,ale szczerze nie chce zeby do tej walki doszlo . Tyle zlej krwi co Hearn napsuł Tysonowi i Wilderowi nie powinnno go stawiac gdziekolwiek w USA . Dzisiaj mowi ze chce walki w USA , potem okaze sie ze walka tylko wylacznie w Anglii przed swoimi punktowymi.... Uwazam ze AJ powinien miec wieecj do powiedzenia . Hearn chce przejac rynek amerykanski , wszelkimi sposobami...
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 08-02-2019 10:34:28 
Wilder ma szanse punczera z Furym,ale jest to duza szansa bo jest swietnym punczerem
Ja cos czuje,ze bedziemy swiadkami trylogii Wildera i Tysona
Sprytny Edek powinien miec plan "B" na taka ewentualnosc.Miller to dobry przeciwnik i jezeli walka sie dobrze sprzeda,to byc moze kolejny pojedynek w USA
bedzie mial sens.Problem moze byc z brakiem ciekawych rywali made in USA.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.