Archiwum wiadomości z dnia: 2019-02-05

 CROLLA KOLEJNYM RYWALEM ŁOMACZENKI, PRZETARG PRZESUNIĘTY

Wasyl Łomaczenko (12-1, 9 KO) planował w kolejnym występie zawalczyć w unifikacyjnym boju z Richardem Commeyem, ale reprezentant Ghany po ostatniej zwycięskiej walce będzie potrzebował nieco więcej czasu na wypoczynek. A to oznacza, że rewelacyjny Ukrainiec będzie musiał skrzyżować teraz rękawice z obowiązkowym pretendentem do tytułu WBA, Anthonym Crollą (34-6-3, 13 KO).


KRZYSZTOF ZIMNOCH: SZPILKA WCIĄŻ POPEŁNIA TE SAME BŁĘDY

- Kiedyś marzyłem o tytule mistrza świata. Dziś bardzo chciałbym pas mistrza Europy wagi ciężkiej. To na pewno jest w moim zasięgu. W Polsce chciałbym skrzyżować rękawice z Arturem Szpilką. Kiedyś pokonałem go w czasach amatorskich, a on wciąż popełnia te same błędy. Ale mogę również zaboksować z innymi, na przykład Mariuszem Wachem - mówi Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO), który prawdopodobnie w czerwcu zamelduje się między linami po dwudziestu miesiącach przerwy.

PIOTR GUDEL: NIE BĘDĘ KALKULOWAĆ

Już 1 marca w Legionowie Piotr Gudel (9-2-1, 1 KO) powalczy o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski z niepokonanym na zawodowych ringach Kazachem Viktorem Kotochigovem. Walka odbędzie się podczas gali Tomasza Babilońskiego - 'Friday Boxing Night'.