WACH, PARZĘCZEWSKI, JONAK I BALSKI WRACAJĄ 6 KWIETNIA W SPODKU!

Poznaliśmy pierwsze szczegóły gali organizowanej przez grupę MB Promotions, która odbędzie się 6 kwietnia w katowickim Spodku. W głównych rolach wystąpią Mariusz Wach (33-4, 17 KO), Adam Balski (13-0, 8 KO), Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) oraz Damian Jonak (41-0-1, 21 KO).

Wach przebywa w Anglii, gdzie sparuje z Danielem Dubois. Balski miał dłużej odpoczywać, ale wróci szybciej niż zapowiadano. Występ Parzęczewskiego i Jonaka był sprawą oczywistą... Czekamy wciąż w jakim charakterze wystąpi tego wieczoru Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) - gościa, czy zawodnika?

Kibice mogą kupować już bilety na tę imprezę. Najtańsze zaczynają się już od 29 złotych. Więcej informacji TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 04-02-2019 14:46:10 
Wach nie zaboksuje u Borka, Wasilewski zablokuje ta walkę, pojawią sie jakie problemy i wymówki ale nie ma opcji zeby Wach zaboksował. Pewnie po tej informacji Wasilewski osobiście do Wacha zadzwonił i zagroził ze w razie wystepu nie dojdzie do walki ze Szpilką, Wach niedługo zasymuluje kontuzje i wypadnie.
Jonak zaboksuje zaległy pojedynek z Robinsonem.
Balski zaboksuje rewanż z Radczenką który tym razem dostanie normlany czas na przygotowania.
Parzeczewski w super średniej z jakimś w miare solidnym zawodnikiem zagranicznym z dodatnim rekordem ale nie do konca sprawdzonym.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 04-02-2019 14:51:12 
Co do Adamka to jeszcze nie wiadomo, jesli zaboksuje to zaboksuje z jakims słabym zawodnikiem zagranicznym niestety po przepychankach na twiterze Zimnoch jako realny kandydat odpadl. Mam tylko nadzieje ze Borek nie pojdzie rywalem takim jak Silgado, Sands czy Guinn. Nawet w pożegnalnej walce bedzie troche głupio zobaczyć jak Adamek wygrywa z gościem po lewym prostym albo ciosie widmo.
Mozliwe oszywiście ze wystapi tez jako gość i to chyba bardziej prawdopodobne.
Borek ma naprawde dobra organizacje gala w kwietniu a juz jakies informacje podczas gdy nie wiadomo co z gala Michalczewskiego.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 04-02-2019 17:08:27 
Ciekawe czy Balski już doszedł do siebie po ostatniej walce... Jeszcze dwie takie walki i będzie gadał jak Toney...
 Autor komentarza: Furmi
Data: 04-02-2019 17:36:04 
Ktoś mądry wyciągnął go od Wilczewskiego i chłopak boksuje gorzej z walki na walkę...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-02-2019 17:55:17 
To znaczy że jak, Amerykansky trener gorszy od Wilka?? Przecież gdyby Gazik zwąchał się z Adamkiem 5 lat wcześniej to byśmy mieli pierwszego Polskiego króla HW.
 Autor komentarza: adambw
Data: 04-02-2019 17:56:03 
A moze powoli on psul sie przy wilku i to teraz wychodzi powoli na wierzch...
 Autor komentarza: Furmi
Data: 04-02-2019 18:16:28 
@adambw - to jest właśnie wasza "wiedza"... W życiu nie słyszałeś o Balskim, aż wziął go Wilczewski i Adam pokonał Rusiewicza. Potem było z walki na walkę coraz lepiej, aż mu pewien "mędrzec" go wyciągnął i zaczęło się z górki - ostatnie trzy walki bez Wilczewskiego i z walki na walkę coraz gorzej.

Psuł się powiadasz? To przypomnij mi, kiedy te wielki walki toczył Adam przed Wilczewskim?

Pan Curren póki co nie wychował ani jednego zawodnika. Jak już wychowa kogoś takiego jak Bednarek czy Gołębiewski, wtedy wrócę do rozmowy z tobą drogi użytkowniku. Póki co moim zdaniem pan Curren mógłby nosić buty za Wilczewskim...
 Autor komentarza: Furmi
Data: 04-02-2019 18:37:33 
I żeby nie było wątpliwości - Tomka rozruszał i było ciut lepiej, tylko że Adamek był ukształtowanym pięściarzem, byłym mistrzem dwóch kategorii, i jego Curren rozruszał (chwała mu za to...), ale nie nauczył niczego, czego wcześniej nie pokazali mu inni trenerzy. A przed Adamem jeszcze bardzo dużo nauki, co pokazują ostatnie walki.
 Autor komentarza: niepodskakuj
Data: 04-02-2019 18:43:54 
@Furmi - 100% racji
 Autor komentarza: niepodskakuj
Data: 04-02-2019 18:52:47 
Co do Adamka to najlepsze czasy w ciężkiej to walki z Estradą i z Arreolą. Póżniej było tylko gorzej.Albo coraz gorsze przygotowanie albo piniądz uderzył do głowy.
 Autor komentarza: leon84
Data: 04-02-2019 19:58:13 
@furmi
A ten Balski to niby kto jest???Na tle zawodnikow słabszych,to może wyglądał nieźle ale zawodnicy,którzy już coś tam potrafią zaczynają sie schody.Jak słyszę,że Balski to materiał na mistrza świata,to śmiać mi sie chce.Kolejny przykład trochę podobny to Stępień.Na tle słabszych zawodnikow też wyglądał świetnie.Potem walka z Suchockim i już tak wesoło nie jest.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 04-02-2019 23:41:56 
Nie sądzę żeby Wach liczył na rewanż ze Szpilką. Owszem gada o tym ale co mu szkodzi?
Nie mam pojęcia co zamierza Artur ale druga walka z Mariuszem jest bez sensu dla niego jeśli jeszcze liczy na coś poważnego. A Mariusz raczej będzie szukać kasowych walk przed emeryturą. A gala MB zapewne finansowo jest sensowna w obecnym położeniu Waszki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.