BIWOŁ CHĘTNY NA WALKĘ UNIFIKACYJNĄ Z KOWALIOWEM

Mistrz WBA w wadze półciężkiej Dmitrij Biwoł (15-0, 11 KO) wyraził chęć walki z Siergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO), który w weekend odzyskał tytuł WBO.

Kowaliow pokonał na punkty na gali we Frisco w Teksasie Eleidera Alvareza (24-1, 12 KO), z którym w sierpniu ubiegłego roku niespodziewanie przegrał przez nokaut w siódmej rundzie.

- Jasne, że chcę z nim walczyć. I jak Bóg da, to w przyszłości się spotkamy. Byłbym szczęśliwy. Ale tak naprawdę nie dbam o to, z którym z mistrzów zaboksuję. Będę walczyć z zawodnikiem, z którym chcą mnie zobaczyć kibice. Jeśli jest to Kowaliow, to z radością się z nim zmierzę - powiedział Biwoł.

- Łatwo będzie doprowadzić do tego pojedynku, bo Kowaliow nigdy nikogo nie unikał. On naprawdę jest chętny do walki. Ma pas i jest gotowy go bronić i unifikować - dodał.

Biwoł ma teraz przed sobą potyczkę z Joe Smithem Jr (24-2, 20 KO), która 9 marca odbędzie się w Veronie w Nowym Jorku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-02-2019 12:18:32 
Mam nadzieję że Smith jr. przetestuje szczękę Bivola przed jego unifikacją z Kowaliowem..
 Autor komentarza: fext
Data: 04-02-2019 12:52:20 
@MLJ
To się rozczarujesz. Smith to osiłek, siłę ciosu ma, ale musi jeszcze dobrze trafić. Szczękę to mógł testować takiemu Fonfarze, walczącym zza "pojedynczej gardy" tylko dlatego, że ma tylko jedną głowę. Jakby miał dwie, walczyłby zza podówjnej :P Biwoł prawdopodobnie wygra przed czasem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-02-2019 14:10:41 
Pewnie Bivol wygra i pewnie zrobi to przed czasem jak mówisz, ale jako puncher ma swój ten team ułamek szans na zwycięstwo. świetnego Barrere wywrócił, Hopkinsa znokautował, o Fonfarze nie wspominam bo ten dziurawy. Joe ma kurewsko cięzkie ręce i żeby położyć rosjanina wcale nie musi być to soczyściak.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 04-02-2019 16:37:51 
"Łatwo będzie doprowadzić do tego pojedynku, bo Kowaliow nigdy nikogo nie unikał."
O ilu bokserach obecnie walczących można to powiedziec
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.