STRECKI O GALI W POZNANIU, CZERKASZYNIE I JEGO WALCE Z GRAFKĄ

- Po walce chcemy wejść na wyższy poziom, może to być na przykład walka o pas mistrza Europy, ale to nie ode mnie zależy. Ja jak zawsze będę gotowy! - mówi nam Aleksander Strecki (6-1-1, 3 KO), były pięściarz kadry olimpijskiej Ukrainy, który kontynuuje swoją karierę w naszym kraju. 24 lutego podczas gali Boxing Production RCP 3 w hali UAM w Poznaniu Strecki skrzyżuje rękawice z Otarim Gogobereszwilim (9-10-3, 5 KO). Nie zabrakło wątku Fiodora Czerkaszyna i jego listopadowego pojedynku z Bartłomiejem Grafką. 


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 02-02-2019 23:19:18 
Lubie Streckiego, to bardzo utalentowany zawodnik, widziałem 3 jego walki na żywo i w każdej pokazywał mnóstwo umiejętności. Facet ma problemy wydolnosciowe, a trenuje ciężko, bo też to widziałem. Nie wiem w czym tkwi problem, może dieta. W każdym razie bardzo mu kibicuje. Na RCP jak zwykle będę obecny.
Generalnie polecam, galę są na wysokim poziomie walki widowiskowe, a bilety jak za kino z popcornen.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 02-02-2019 23:53:21 
rocky86
dzięki za zawsze miłe słowo, chętnie przybiję z Tobą piątkę na żywca na gali:-) jestem z ekipy Boks Poznań Profi Team, Alex to mój dobry ziom, z którym bezpośrednio współpracuję. jak masz ochotę to odezwij się do mnie na fb przez fanpage Alexa, pozdro.
 Autor komentarza: Maciejj
Data: 03-02-2019 00:17:33 
W Streckiego trzeba zainwestować pieniądze. Chłopak musi mieć za co wyżywić rodzinę, mieć na treningi, szeroko pojętą regenerację i spokój w głowie. I trzeba go też zbudować mentalnie, bo na razie chyba sam w siebie za bardzo nie wierzy.
Będę mu kibicował z pierwszego rzędu. :)
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-02-2019 12:18:49 
pinczorio

Nie ma za co, to sama prawda.
Odezwę się. Mam nadzieję, że Wlodkowi uda się dopiąć budżet i zorganizować kolejne gale, bo w Poznaniu bez Was jest pustynia.

Pozdrawiam i powodzenia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.