KURS INSTRUKTORA BOKSU - ŚLĄSK

Firma Dortex przyjmuje zgłoszenia i zaprasza wszystkich chętnych  na organizowany kurs instruktorski  o specjalności boks. Warunkiem dopuszczenia do kursu instruktorskiego jest:
- ukończone 19 lat,
- wykształcenie średnie(nie jest konieczna matura),
- nienaganny stan zdrowia (wymagane zaświadczenie lekarza),
- oświadczenie o niekaralności,
- mile widziany wcześniejszy kontakt z boksem, lub innym sportem walki.

Istnieje możliwość zrobienia kursu rekreacyjnego nie mając średniego wykształcenia, dający możliwości prowadzenia zajęć treningowych na sali bokserskiej. Zaproszenie również jest kierowane do chętnych zrobienia kursu na II i I klasę trenerską.Firma Dortex ściśle współpracuje z Polską Federacją Sportu Powszechnego oraz AWF Kraków i gwarantuje doskonałą kadrę szkoleniową we wszystkich kierunkach tak praktycznych jak i teoretycznych.

Jednym z prowadzących zajęcia praktyczne będzie Pan Ludwik Buczyński wieloletni trener kadry narodowej PZB w czasach wcześniejszych szkoleniowiec kadry seniorów PZB.
Również Pan Ludwik był trenerem Kadry Młodzieżowej Dziewcząt PZB. Zajęcia praktyczne i teoretyczne będą odbywały się w Jaworznie w systemie weekendowym (sobota - niedziela).

Pierwszy wykład kursu wraz ze spotkaniem organizacyjnym w Jaworznie planowany jest na dzień 02.03.2019. W przypadku odpowiednio szybko napływających zgłoszeń termin rozpoczęcia kursu zostanie przyspieszony, a data zostanie ustalona i podana do wiadomości osób zainteresowanych.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.dortex.ambrozy.pl na której każdy znajdzie informacje o możliwości zdobycia kwalifikacji sportowych dla siebie.
Wszystkie niezbędne kontakty i druki związane z organizacją kursu instruktorskiego specjalizacja boks będą udostępnione osobom zainteresowanym w korespondencji meilowej: kromkaw@interia.pl lub bezpośrednio tel.+48 694-968-203.

Nie czekaj bądź pierwszy – rozpocznij kurs jak najwcześniej i podnoś swoje wiadomości oraz kwalifikacje w pięknej dyscyplinie jaką jest boks.

Kurs instruktorski oraz kwalifikowany na II i I klasę trenera boksu

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.