BOKSERSKA KONCENTRACJA

Zachodniopomorska Sobota BokserskaW nowym roku Szczecin ruszył ostro z testem umiejętności pięściarskich. Zachodniopomorskie dało najliczniej obsadzoną Sobotę Bokserską, bo tak powinna wyglądać praca od podstaw.

Nie ma to jak praca z młodzieżą - uskrzydlają takie informacje - 36 sprawdziany i 22 pojedynki w jeden dzień; tak wyglądają soboty bokserskie w Szczecinie, gdzie na trzech ringach zameldowało się w sumie 150 zawodników z siedmiu województw z następujących klubów: Orkan Gorzów, Potężnie Ciechocinek, Akademia Bokserska Czaprowicza, Szamotuły Boxing, Sokół Piła, KSW Piła, Imperium Wałbrzych Adrenalina Wroclaw, Bokser Chojnice, MOS Myszków, Korona Wałcz, Taurus Goleniów, Spartakus Szczecin, Olimp Szczecin oraz główny organizator czyli Skorpion Szczecin.

Dzieki dobremu doborowi zawodników, pojedynki bez względu czy punktowane, czy nie oglądało się naprawde bardzo dobrze, a na szczególna uwagę zasługuje fakt, że na tym nie koniec, ponieważ rozpoczęły się ferie, a to dobry czas na rozpoczęcie swojej przygody właśnie z boksem na bezpłatnych zajęciach dla młodzieży w wieku 10-16 lat od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 i 16:00.

Spróbuj, przecież i Ty możesz zostać mistrzem - więcej informacji pod nr tel. +48 511 434 641.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.