MILLER: JOSHUA BĘDZIE WALCZYĆ Z WHYTE'EM

Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) nie sądzi, aby było mu dane zaboksować w najbliższej przyszłości z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Amerykanin twierdzi, że kolejnym rywalem zunifikowanego mistrza wagi ciężkiej będzie Dillian Whyte (25-1, 18 KO).

- Nie złożono mi jeszcze żadnej oferty walki z AJ-em, to tylko spekulacje. Myślę, że jego wybór padnie na Whyte'a. Joshua oferuje rywalom jakieś drobne, dlatego Dillian odrzucił jego pierwszą ofertę. Nie dziwię mu się. Musisz płacić, proste. Mimo wszystko sądzę, że to Whyte będzie jego kolejnym przeciwnikiem - powiedział.

Joshua ma stoczyć kolejną walkę 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MaciekL
Data: 25-01-2019 14:25:42 
Wszedzie tylko pieniadze, pieniadze i pieniadze. Juz mam tego po prostu dosyc. Tan daje za malo, ten ma za duzo. Kwoty horrendalne, o ktorych przecietny czlowiek nawet nie marzy. Ma jeden z drugim szanse walczyc o 4 pasy, ale nieee, bo kur** kasa sie nie zgadza, chociaz pewnie nigdy w zyciu nie bedzie mial szansy juz takiej zarobic. Z drugiej strony Antek też jest dobry, zeby mu czasem nie braklo. Oni kibicow to maja za gowno, tylko kasa. Kibicow ma sie w dupie. Pierdole to ! Rzygac sie chce juz czytajac na temat tej telenoweli.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 25-01-2019 14:31:23 
W końcu to boks zawodowy. Wbrew pozorom te kwoty nie są wcale duże. Zważywszy że zawodnik musi opłacić sztab, hotele i miliony innych rzeczy, a z tego co zostanie musi żyć ok. pół roku.
Do tego oczywiście podatki, ZUS itp.
Przypuszczam że jak ktoś zgarnie milion, to z tego na te pół roku zostanie pewnie z 200 tysięcy. No a walka za milion dla większości nie zdarza się za często. No i pamiętajmy że kariera szybko się kończy i trzeba z czegoś na emeryturze żyć.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 25-01-2019 17:44:23 
Joshua i Hearn nic nie muszą mają pasy, chcesz walczyć to walcz nawet za drobne jak chcesz być mistrzem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-01-2019 19:04:33 
"Musisz płacić, proste..." To raczej pretendent powinie ubiegać się o taką walkę i godzić się na ustępstwa, tym bardziej taki który nie ma nic do zaoferowania w zamian, jak np. pasa liczącej się federacji. A skoro MIller twierdzi że oferta 4 milionów to jakieś drobne to życzę powodzenia w dalszej karierze.
 Autor komentarza: pawsss18
Data: 25-01-2019 19:43:08 
kolego "WalterAlfa", nie przesadzaj. Boksując i wygrywając masz masę sponsorów, po to zatrudniasz agentów, żeby załatwiali ci fuszki typu reklamówki, ale żeby w nich występować, trzeba być rozpoznawalny, a żeby być rozp. trzeba występować. Jeśli Miller twierdzi, że bańka lub dwie to mało (a pewnie tyle miałby minimum) i lepiej nie boksować, albo boksować 2x w roku to niech zmieni zawód.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 25-01-2019 20:13:53 
Dillianowi ta walka się należy jak psu buda, bo na nią zasłużył, co nie zmienia faktu, iż to odgrzewany kotlet i nawet mityczny lewy sierpowy nic tutaj nie zmieni.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.