TAKAM CHCE REWANŻU Z CHISORĄ NA WEMBLEY

Carlos Takam (36-5-1, 28 KO) liczy na rewanż z Dereckiem Chisorą (29-9, 21 KO), z którym w lipcu ubiegłego roku na gali w Londynie przegrał przez techniczny nokaut w ósmej rundzie.

Pięściarze spotkali się w hali O2 Arena. Takam proponuje, by tym razem zaboksowali na Wembley.

- Chcę rewanżu. Z całym szacunkiem dla Derecka - pierwsza walka to był wypadek przy pracy. Zdarza się. Jak to się u nas mówi, czasami nawet wąż może się przewrócić. Jeśli zaboksujemy z Dereckiem raz jeszcze, historia się nie powtórzy. Naprawię to, co się stało. I wrócę do Londynu. Uwielbiam tamtejszą publiczność, czuję się tam jak w domu. Czekam na telefon od Eddiego Hearna, możemy pomówić o walce na Wembley. Walka tam to byłaby przyjemność - oświadczył 38-letni Francuz.

Od czasu porażki z Chisorą Takam stoczył jedną walkę - 22 grudnia zastopował w siódmej rundzie Senada Gashiego. Na tej samej gali w Londynie Chisora przegrał w jedenastej rundzie z Dillianem Whyte'em.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 23-01-2019 14:28:34 
Hearniuś wiele obiecywal , a tak Takam ktory na calym dystansie praktycznie sam zadawal ciosy , nie przewidzial lucky puncha od jurnego Chisory i coż Herniusia pociag pojechal dalej.... baaa niedlugo Chisora bedzie pogromca i kolejnym topem do walk w USA...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-01-2019 19:04:50 
W sumie walkę do momentu KO wygrywał, ale przegrał przez KO więc nie było nie domówień. Nie sądzę żeby Chisora się na taka walkę zgodził, nikt nie zapłaci tyle ile Chisora zażądałby za rewanż.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-01-2019 22:23:31 
Niby tak ale jezeli Chisora chce dobrze zarobic to musi pokonac kogos mocnego np. Takama, zakladam że obaj wystąpią na jednej gali ale raczej z innymi tj. slabszymi rywalami. Obydwaj sa po porazkach wiec jezeli do walki doszloby teraz to przegrany juz typowym gate-keeperem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.