LUCAS BROWNE: NAJPIERW LITTLE, A POTEM ALLEN I PRICE

Lucas Browne (27-1, 24 KO) prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie kolejnej walki w Wielkiej Brytanii. Tym razem jego rywalem miałby być David Allen (16-4, 13 KO).

Australijczyk już sześć razy boksował w Wielkiej Brytanii. Wyrobił sobie markę zwycięstwami nad Andriejem Rudenką oraz Richardem Towersem, ale w marcu zeszłego roku ciężko znokautował go Dillian Whyte.

Pojedynek Browne'a z Allenem mógłby się odbyć na rozpisce gali w Londynie 13 kwietnia na sławnym Stadionie Wembley. To data i miejsce od dawna zarezerwowane dla Anthony'ego Joshuy.

Wcześniej blisko 40-letni "Big Daddy" ma stoczyć pojedynek na przetarcie, prawdopodobnie w marcu w Szkocji z Tomem Little'em (10-7, 3 KO). - Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, następny może być David Price. Wygrane nad tą trójką sprawią, że znów wrócę do gry o poważną stawkę i pieniądze. Plan jest więc prosty - mówi Browne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-01-2019 05:47:25 
No plan jest prosty, pojechać do UK, obić kilku 3ligowców i płakać o walkę za duże pieniądze. Niestety to się nie wydarzy bo Brown nie ma promotora, poza tym stawiam że z Allenem przegra. Ponad to nikt już mu nie da żadnej walki na topie. Myślę że za rok lub dwa Borek albo Wasyl zaproszą go do PL.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.