WHYTE: KLICZKO MANIPULUJE MEDIAMI, ON NA PEWNO WRÓCI!

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki o możliwej walce Dilliana Whyte'a (25-1, 18 KO) z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO). Co prawda Ukrainiec wszystkiemu zaprzeczał, jednak dziś dowiedzieliśmy się, że tak naprawdę negocjuje ewentualny powrót ze sportowej emerytury z platformą streamingową DAZN. Anglik natomiast przekonuje, że były król wagi ciężkiej manipuluje opinią publiczną i na pewno pojawi się wkrótce między linami.

- On na pewno wróci. Oferowaliśmy mu walkę, lecz odpowiedział nam, że po takiej przerwie będzie chciał najpierw rozegrać dwie inne potyczki na przetarcie, zanim wyjdzie do kogoś z czołówki. To poniekąd był komplement w  moją stronę, wszak Kliczko przez lata dominował w wadze ciężkiej. Nie mam wątpliwości, że on wróci, na sto procent - mówi mocno bijący Brytyjczyk.

- Kliczko to mądry facet i wie jak manipulować mediami oraz ludźmi. Czynił tak przez wiele lat. Po Furym też mówił, że nie wróci już na ring, a zaraz potem podpisał kontrakt na starcie z Joshuą. Teraz będzie chciał wrócić i dokonać to samo, co kiedyś udało się Foremanowi. W jego wypadku nie chodzi o pieniądze, tylko o spuściznę i podsumowanie jego kariery. Jeśli wróci i przegra, i tak będzie zapamiętany jako ktoś wielki. Jeśli natomiast wróci i wygra, dokona czegoś niesamowitego - dodał Whyte.

WHYTE: ŚMIESZNA OFERTA OD JOSHUY, CHĘTNIE ZNOKAUTUJĘ KLICZKĘ! >>>

Negocjacje w sprawie powrotu Kliczko prowadzi bezpośrednio z Lenem Bławatnikiem, posiadaczem większości udziałów w DAZN. Tak jak Kliczko, Bławatnik pochodzi z Ukrainy.

Kliczko miałby się stać ambasadorem DAZN. W ramach kontraktu platforma przekazałaby duże środki na rzecz UNESCO, fundacji, z którą współpracują Władimir i jego brat Witalij.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 18-01-2019 18:48:30 
Cytat "Kliczko miałby się stać ambasadorem DAZN."
Coś mi sie wydaje, że to kluczowe zdanie. To mi wyglada na powrót bardziej w celach promocji DAZN niż chęci ponownego podbicia HW. Sądzę, że kliczko faktycznie wróci ale na walki z kimś słabszym, a znanym. Może w końcu "Let's go champ!" się doczeka :D
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-01-2019 19:03:27 
Jeśli chce powtórzyć wyczyn Foremana to jeszcze musi poczekać ze dwa lata. Ale jak sam mówi potrzebuje ze dwie walki na rozgrzewką to akurat będzie ok. Jedna walka na rok i walka o pas w wieku 45 lat. Jak dobrze wymierzy to pobije Foremana o kilka dni.
 Autor komentarza: Gruby3
Data: 18-01-2019 20:51:15 
Ludzie chyba zapominaja ze Kliczko z Furym, Joshua to juz przegral a czas po 40 dziala na jego niekorzysc duzo szybciej, 2 lata to fura czasu. Foreman mial szczeke z betonu, nie bazowal na szybkosci, co to za porownanie... Obecny Kliczko nie ma po co wraca. To juz nie czasy Chrisa Byrda, waga ciezka rzadza 2 metrowcy do tego wiekszosc z nich jest w stanie odpalic go jednym ciosem w zaswiaty... mozna o Kliczce mowic wiele ale on glupi nie jest, wie to i nie wroci
 Autor komentarza: BOXER
Data: 18-01-2019 22:12:52 
Klczko z walki z Antkiem wygrywa z Furym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.