ANDRADE: JESTEM NAJWIĘKSZYM TALENTEM TRZECH KATEGORII

Już dziś wieczorem w kultowej hali Madison Square Garden odbędzie się gala grupy Matchroom Boxing gdzie główną walką wieczoru będzie pojedynek o pas WBO wagi średniej, Demetrius Andrade (26-0, 16 KO) - Artur Akawow (19-2, 8 KO).

Oprócz tego na karcie zobaczymy takie nazwiska jak: Jorge Linares, Amanda Serrano czy TJ Doheny.

Polscy kibice na walkę wieczoru spojrzą niewątpliwie z pewną dozą niesmaku, jako że na miejscu Akawowa miał znaleźć się Maciej Sulęcki, w ostatniej chwili coś jednak nie zagrało i ostatecznie to właśnie Rosjanin dostanie szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa.

Andrade liczy na świetny występ w swoim wykonaniu, który ustabilizuje jego pozycję w czołówce tej dywizji. Rozważa też zmianę kategorii wagowej.

- Dużo czasu minęło odkąd ostatni raz boksowałem, dobrze wrócić do ringu. Będę brał każdą okazję, jaka mi się nadarzy i wierzę, że jestem największym talentem w junior średniej, średniej i może nawet super średniej. W piątek posmakujecie tego, co Demetrius Andrade robi najlepiej, kiedy bierze się do roboty - powiedział aktualny czempion federacji WBO.

Swoje zdanie wypowiedział również promotor Amerykanina, Eddie Hearn.

- Wszyscy wiedzieliśmy, że Andrade zdobędzie tytuł w Bostonie i tak też się stało. Musi zrobić robotę w piątek, bo jest jeszcze kilka ekscytujących walk dla niego w wadze średniej. Canelo, Gołowkin, Danny Jacobs, to walki, które mogą zdarzyć się w tym roku. Kiedy podpisywaliśmy z nim kontrakt chcieliśmy, aby był aktywny, żeby przygotować go na wielkie pojedynki i to właśnie się dzieje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.