WALKA BIWOŁA ZE SMITHEM JR 9 MARCA

Na 9 marca planowana jest walka Dmitrija Biwoła (15-0, 11 KO) z Joe Smithem Jr (24-2, 20 KO). Rosjanin położy na szali tytuł WBA w wadze półciężkiej.

Dla Biwoła będzie to debiut na platformie streamingowej DAZN, z którą związał się kontraktem na kilka walka. Ta ze Smithem może się odbyć w Mohegan Sun Arena w Uncasville w Connecticut, ale decyzja w sprawie lokalizacji jeszcze nie zapadła.

W przeszłości walki Biwoła pokazywała telewizja HBO, lecz Rosjanin był zmuszony znaleźć nową platformę po tym, jak stacja podjęła decyzję o zaprzestaniu pokazywania walk bokserskich z końcem 2018 roku. Wybrał DAZN, gdzie może mieć jednak problemy ze znalezieniem kolejnych rywali, jeśli pokona Smitha. Wszyscy inni mistrzowie wagi półciężkiej - Eleider Alvarez, Artur Beterbijw i Aleksander Gwozdyk - są związani z telewizją ESPN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hms
Data: 16-01-2019 16:22:46 
Bardzo ciekawa ostatnimi czasy ta półciężka. Liczę, że wkrótce zobaczymy jakieś walki unifikacyjne, może Yarde i Buatsi wejdą też do gry o pasy. Szkoda, że Biwoł wybrał Dazn, bo moim zdaniem jest najlepszy w tej wadze
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-01-2019 09:44:46 
Cieszę się na mistrzowską szanse Joe. Lubię gościa. Bivol pewnie porozbija amerykanina i może nawet zastopuje, ale ta niewielka szansa punchera u Smitha jr. będzie przez całą walkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.