PARZĘCZEWSKI SCHODZI DO LIMITU WAGI SUPER ŚREDNIEJ

Wprawdzie Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) już wcześniej zapowiadał, że docelowo będzie chciał boksować w kategorii super średniej, jednak jego ostatni pojedynek z Dariuszem Sękiem (28-5-3, 10 KO) odbył się w limicie wagi półciężkiej. Mimo to "Arab" zapewnia, że swoich zamiarów nie zmienił.

Pięściarz z Częstochowy twierdzi, że chciał zaboksować w nowej wadze już po majowym pojedynku z Jacksonem Juniorem, ale wówczas otrzymał ofertę ciekawego boju o pas mistrza Polski właśnie z Sękiem, dlatego też zdecydował się  jeszcze chwilę pozostać w dotychczasowym limicie. Plan jest jednak taki, by kolejne walki toczyć kategorię niżej.

- W tym roku definitywnie schodzę do limitu 76 kilogramów. W tej kategorii stoczę następny pojedynek. Wiadomo, że jeśli pojawi się oferta od Dominika Boesela, to pojadę do Niemiec, by go zbić. Chcę jednak walczyć o mistrzostwo świata w super średniej - zapowiedział Parzęczewski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 15-01-2019 20:49:15 
Najpierw walka z kimś kto jest wysoko w rankingach a później np: Plant vs Parzęczewski , to byłaby wojna .
Arab ma wielki charakter , jest utalentowany i głodny sukcesów , ma wszystko by być topowym pięściarzem .
Moim zdaniem to właśnie Robert ma największe szanse na ZDOBYCIE mistrzostwa świata z Polski pięściarzy , zdecydowanie lepiej go widzę z najlepszymi w swojej kategorii niż Babyface'a z czołówką HW i Sulęckiego w średniej . No jeszcze Główka może dorwać jakiś pas po Usyku .
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 15-01-2019 20:49:47 
Pojawiła sie oferta od Yarde nie pojechał pojawiła sie oferta od Kowaliowa nie pojechał. Promotor stwierdził ze nie ma opcji na walke z Dąbrowskim czy Talarkiem, oferta od Wasilewskiego również odrzucona ciekawe jak daleko zajedzie dobierając sobie rywali. Szkoda podejścia Parzeczewskiego i Borka jak chłopak ma ambicje powinien najpierw polskie podórko wyczyścic a nie marudzić. Borek przede wszystkim jest dziennikarzem sportowym, promotorke traktuje jako hobby a i tak robi podziały w polskim boksie. Życze wszystkiego dobrego ale zobaczymy jak daleko zajadą z takim podejściem.
 Autor komentarza: Poniatowski
Data: 16-01-2019 14:53:26 
Fajny charakterny zawodnik ale wydaje mi się że zostanie zweryfikowany na wyższym poziomie. Obym się mylił życzę mu jednak powodzenia
 Autor komentarza: parlae
Data: 16-01-2019 20:08:10 
Jaki Plant przecież on tak by zrobił araba że nie wiedziałby gdzie jest.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.