KHAN Z CRAWFORDEM JUŻ OFICJALNIE

To żadna niespodzianka, ale teraz możemy pisać o tym oficjalnie. Już 20 kwietnia dojdzie do walki pomiędzy mistrzem WBO w wadze półśredniej Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO) a Amirem Khanem (33-4, 20 KO).

Grupa Top Rank i stacja ESPN współpracują od dawna, ale teraz zorganizują pierwszą galę w systemie pay-per-view. Dla Khana będzie to trzeci i ostatni pojedynek w ramach kontraktu ze stajnią Matchroom Boxing.

- To starcie dwóch elitarnych pięściarzy. Khan w wadze półśredniej jest bardzo dobry, ale teraz zmierzy się z gwiazdą na miarę zestawień P4P. To będzie świetna walka - zaciera ręce Bob Arum, szef Top Rank.

- Zawsze dążę do starć z najlepszymi, a Khana uważam za jednego z najlepszych w mojej kategorii. Niektórzy co prawda skreślają go już na starcie, lecz ja traktuję go bardzo poważnie - stwierdził Crawford.

- Na pewno mogę to wygrać. W tej wadze czuję się naprawdę mocny. Styl robi walkę i choć mój rywal to znakomity pięściarz, to mój styl jest idealny pod niego - ripostuje Khan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-01-2019 16:25:59 
Khan zostanie rozbity do 7-8 rundy.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 15-01-2019 19:47:26 
Z jednej strony Crawford nigdy nie walczył z nikim szybkościowo podobnym do Khana ale geniusz Amerykanina chyba jest wystarczający żeby pokonać Khana nawet w Prime
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 15-01-2019 22:08:10 
Bedzie kapitalna walka!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.