PROMOTOR JOSHUY: WILDER, FURY I WHYTE MAJĄ 10 DNI

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) daje Deontayowi Wilderowi (40-0-1, 39 KO), Tysonowi Fury'emu (27-0-1, 19 KO) i Dillianowi Whyte'owi (25-1, 18 KO) dziesięć dni na podjęcie decyzji w sprawie walki ze zunifikowanym mistrzem wagi ciężkiej.

- Mają 10 dni. Wilder, Fury i Whyte mogą podpisać umowę i zaboksować z Joshuą 13 kwietnia. Ale jeśli tego nie chcą, to powinni to powiedzieć publicznie. Wszyscy mówią, jak bardzo chcą z nim walczyć, ale zapominają dodać tego małego szczegółu, że za kur***ko duże pieniądze. Chodzi im o kasę czy o zdobycie trzech tytułów mistrzowskich? Powinno chodzić o to i o to, ale dla niektórych liczy się tylko jedno - stwierdził Eddie Hearn.

W tym tygodniu szef stajni Matchroom Boxing ma przedstawić nową ofertę Whyte'owi, który był bardzo niezadowolony z pierwszej. Priorytetem obozu Anglika pozostaje walka z Wilderem, ale Hearn twierdzi, że nie może się skontaktować z ludźmi mistrza WBC. - To dziwaczne. Poddaję się. Nie wiem, co możemy zrobić - oznajmił.

Dodał, że jeśli żaden ze wspomnianych zawodników nie zgodzi się na pojedynek, planowana na 13 kwietnia na Wembley walka Joshuy zostanie odwołana, a mistrz zaboksuje w maju lub czerwcu w Nowym Jorku z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO).

- To byłby świetny ruch, walka z wygadanym pretendentem z Nowego Jorku, zaliczającym się do czołowej piątki w wadze ciężkiej. To byłoby olbrzymie wydarzenie. Ale preferencje Joshuy są inne. Wilder, Fury, Whyte. W tej kolejności - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 15-01-2019 12:04:53 
A kim Ty kurwa jesteś żeby decydować o tym? Czyli mamy pewniaka , że będzie Joshua vs White 2
 Autor komentarza: Daihacu
Data: 15-01-2019 12:35:52 
Tyson weżmie Joshue na przetarcie przed rewanżem z Wilderem.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 15-01-2019 13:05:55 
White albo Miler, myślę że raczej Miller w nowym jorku, Edi wcześniej chciał Dilianowi dac mniej niż za walke z chisora, teraz pewnie podbił do podobnej kwoty jak za del boya albo minimalnie więcej na co White też sie nie zgodzi (i słusznie).
AJ ma podobno tyle opcji ze Wilder ani Fury nie są mu potrzebni a tu się okazuje że nie ma z kim walczyć za bardzo, a to wszystko przez pazernosc promotorka. Trudno sie dziwić TOP3 Furemu czy Wilderowi (który na dodatek ma pas i musialby z nim jechać na teren wroga) że oczekują dużej kasy, za walke z nimi AJ też wyciagnie max wypłatę w swojej karierze+ w przypadku alabamy ostatni brakujacy pas w razie zwycięstwa. Okazuje sie też że jednak Antek nie zapelni stadionu z byle kim (a wielu pajacow na forum twierdzila że tak jest).
W przypadku Wildera 50/50 sie należy, obaj niepokonani, obaj sprawdzeni na najwyzszym poziomie (Wilder-Fury, Ortiz, AJ-Kliczko, Povietkin), obaj z pasami mistrzowskimi, ok anglik generuje większe pieniadze ale walcząc z DW wygeneruje jeszcze więcej, dodatkowo jak już pisałem to wilder ryzykuje i jedzie na teren Antka więc trzeba sypnąć groszem żeby sie dkusil.
W przypadku Furego 60/40 podział na korzyść kulturysty, dlatego że cygan nie ma pasa.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 15-01-2019 13:19:03 
bez przesady .... Hearn zaraz powie ze wszyscy uciekaja od Antka , a fakt ze Antek wszytkie walki stoczyl w Anglii to raczej pokazuje ze obecny mistrz Heavy boi sie walczyc gdziekolwiek indziej jak nie przed wlassna publicznoscia ...

Po ostatniej walce z Powietkinem specjalisci czy opiniotworcy ktorzy siedzieli po stronie sędziów punktowych twierdzili ze z dolu ciosow Povietkina nie bylo widac . To może do jasnej ciasnej bylo widac z kibla , bo tak debilnej opinii to dawno nie slyszalem ... Poki co Antek nokautuje wszystkich , a Hearn nie dorpowadzil do walki ani Joshua Wilder ani AJ Fury , i nic nie wskazuje na to ze swoja gadka w najblizszym czasie sie to zmieni.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 15-01-2019 13:44:16 
2019 r. zapowiadał się świetnie dla całej HW: rewanż Fury vs Wilder, AJ z Whytem albo Millerem, a pod koniec roku wielka unifikacja. Ale na dziś wygląda to kiepsko: jest początek roku a AJ nie ma dogadanego przeciwnika na 13 kwietnia, rewanż Fury Wilder przeciąga się w czasie i już mówi się o czerwcu i że Fury najpierw chce innego rywala. Miller miał walczyć 18 stycznia i co z tą walką? Mam nadzieje, że chociaż Usyk odważnie zadebiutuje w HW, bo walka z Powietkinem czy Ortizem byłaby dla mnie ciekawsza niż obrona pasów AJ z Whytem.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 15-01-2019 13:46:43 
Dokładnie Panowie. Ta parówa Hear tylko umie pierdolić kogo to znokautuje jego pupilek i ,że Wilder i Fury byliby tacy łatwi a gacie całe obsrane na myśl , że tak nie będzie ale co się dziwić skoro tylko na gadaniu się kończy. Wy się dziwicie Wilderowi ? Gość ma jechać do Anglii na galę Hearna gdzie z góry wszystko jest ustalone i za mniejszy podział jakieś 80/20 na korzyść Joshuy? Kabaret to za mało powiedziane i kto normalny by przystał na takie warunki mając na dodatek pas , którego Antkowi brakuje. Hear wybierze najmniejsze ryzyko dla Joshuy i na Wembley. Rewanż z Whytem? Tak. Zapełnią stadion? Na 99% tak. Hajs się będzie zgadzać ? Tak. Po co kombinować ?
 Autor komentarza: xionc
Data: 15-01-2019 15:16:26 
bedzie chyba rewanz z Whytem. Walka z Millerem tez sie odbedzie, ale pewnie pozniej...
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 15-01-2019 21:19:38 
millerowi szukaja rywala na weekend
a white nie chce walczyc bo za malo mu daja, mowi ze mneij niz za chisore, co by bylo dziwne
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.