PROMOTOR JOSHUY: DZIŚ BLIŻEJ NAM DO WALKI Z FURYM NIŻ WILDEREM

- W tej chwili Fury ma większe szanse na walkę z Joshuą niż Wilder - przekonuje Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO.

AJ od dawna ma zaklepany termin na 13 kwietnia. Tego dnia miałby zaboksować na Stadionie Wembley w Londynie. Tylko żeby zapełnić taki obiekt, naprzeciw championa musiałby stanąć ktoś naprawdę mocny. Negocjacje z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) wciąż nie mogą znaleźć finału, a to przecież Amerykanin ma ostatni z pasów - ten w wersji WBC, jakiego brakuje Anglikowi do kolekcji.

- Odzywałem się do obozu Wildera sześć razy i powiedzieć, że oni siedzą cicho, to mało powiedziane. Nawet kilka dni temu znów próbowałem nawiązać kontakt, znów bez odpowiedzi. To frustrujące, tym bardziej, że ludzie na okrągło pytają nas o ten pojedynek. Oni nawet nie zaczynają z nami rozmów, a my próbowaliśmy już wszystkiego. Oferowaliśmy konkretne pieniądze, potem podział zysków, ale brakuje odzewu z drugiej strony. W tej chwili większą szansę na starcie z Joshuą ma szczerze mówiąc Fury - stwierdził szef stajni Matchroom.

- Anthony wraca z wakacji i zaczyna właśnie obóz przygotowawczy. Chciałby więc wiedzieć, na kogo ma się szykować. Mamy ostatnie dwa tygodnie na ogłoszenie przeciwnika - dodał Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-01-2019 22:33:55 
Fury zrobi A.J. na nogach.

Nietypowy Wilder to ryzyko porażki przez k.o. Równie dobrze A.J. może go upolować czymś na schaby ale to jest walka 50% na 50%.

Do żadnego z nich A.J. nie wyjdzie.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 14-01-2019 22:53:47 
Hearn z tego przepracowania to już majaczy. Obozy obu wyraźnie mówią nie będzie walki z Joshuą tylko bedą walczyć między sobą.
 Autor komentarza: shakal
Data: 15-01-2019 00:10:55 
mówić to sobie mogą - póki nie wyjdą do ringu to nic nie jest pewne ;)
 Autor komentarza: xionc
Data: 15-01-2019 02:13:54 
Wiadomo, ze Wilder bedzie walczyl z Furym, Hearn tylko wlacza sie do tematu, zeby publika nie zapomniala przy okazji o Joshui...
 Autor komentarza: swarmer
Data: 15-01-2019 09:28:41 
Autor komentarza: Clevland
Skąd ta pewność ? Skoro ledwo zrobił Wildera. Który o szybkim skracaniu dystansu nie wiele wie....?
 Autor komentarza: swarmer
Data: 15-01-2019 09:29:15 
niewiele
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.