ROACH: BRONER BYŁ DOBRY, DOPÓKI NIE ZAPRAGNĄŁ BYĆ JAK MAYWEATHER

Szkoleniowiec Manny'ego Pacquiao (60-7-2, 39 KO) twierdzi, że jego najbliższy rywal Adrien Broner (33-3-1, 24 KO) zapowiadał się na dobrego pięściarza, dopóki nie zaczął naśladować Floyda Mayweathera Jr.

- Bardzo dobrze znam Bronera, to był dobry bokser, ale odkąd zakochał się w Mayweatherze i zapragnął być kimś innym... Nie możesz być kimś innym. To nie wybór. On jest dobrym zawodnikiem, ale nie jest Mannym Pacquiao. Manny zabierze go do szkoły - oznajmił Freddie Roach.

Pojedynek Pacquiao-Broner o należący do Filipińczyka tytuł regularnego mistrza WBA w wadze półśredniej odbędzie się 19 stycznia w Las Vegas. Roach ma nadzieję, że potem uda się doprowadzić do rewanżu z Mayweatherem, z którym w maju 2015 roku "Pac Man" przegrał na punkty.

- Chyba nie bez powodu Mayweather stoczył ostatnio walkę pokazową. Myślę, że mamy szanse na zrobienie rewanżu, ale będziemy mogli o tym mówić dopiero po najbliższym pojedynku - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-01-2019 14:43:45 
Walka rewanożowa odbędzie tylko jak Paquiao Broner sie dobrze sprzeda w co akurat wątpie. W stanach tylko Alvarez sprzedawał PPV na przywoitym poziomie. Paquiao juz stary i ostatnio walczył poza stanami, Broner jest po porażce i remisie w sukces finasnowy nie bardzo wierze. Nawet jeśli dojdzie do rewanżu z Mayweatherem to PPV bedzie klapą.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-01-2019 15:20:58 
Ta historia już dawno się skończyła, nie wiem po co ją jeszcze odgrzebywać? Jak Mayweather to przegra to powie że był nie aktywne przez 3 lata a Pacman cały czas w gazie itp. itd. Wiadomo że ta walka nie miałby na celu wskazania lepszego z taj dwójki a zwykła próba ponownego obrabowania kibiców boksu. Szkoda czasu na tych dwóch has been.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 11-01-2019 23:08:45 
Choć raz Freddy powiedział coś sensownego. Odnośnie Bronera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.