TRENER CHISORY NIE CHCE W TEJ CHWILI REWANŻU Z TAKAMEM

Trener Derecka Chisory (29-9, 21 KO) potwierdził, że "Del Boy" nie kończy kariery i myśli już o kolejnej walce. Rewanżu z Anglikiem domaga się Carlos Takam (36-5-1, 28 KO), ale na swoją szansę będzie on musiał prawdopodobnie poczekać.

- Musimy być tutaj mądrzy. Nie chodzi o to, żeby być macho. Takam ma wszelkie prawo, by rzucić nam wyzwanie, ale nie uważam, że powinna to być kolejna walka mojego zawodnika. Takam wrócił i odbudował się zwycięstwem, my też powinniśmy zrobić coś takiego. Nie wiem jeszcze, kto będzie rywalem, nie jestem menedżerem Derecka. Będę oczywiście rozmawiać na ten temat z Davidem Haye'em i Eddiem Hearnem - oświadczył Don Charles.

W swoim ostatnim występie, który miał miejsce w grudniu, Chisora został znokautowany w jedenastej rundzie przez Dilliana Whyte'a. Z Takamem boksował w lipcu i wygrał w ósmym starciu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: iron4
Data: 11-01-2019 10:51:26 
Mądra decyzja. Chisora powinien na razie odpocząć od wojen.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 11-01-2019 11:12:50 
:) Chisora przegrywal do 1 bramki prawie caly pojedynek . Wcale nie widziabym go jako faworyta w rewanzu . Wskoczyl pare oczek w rankingach i juz Hearn biegnie z nowymi propozycjami.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-01-2019 15:39:12 
Zgadza się, pierwszą walkę był bity jak pies, Takam się zmęczył i Chisora go ustrzelił. Ta walka na pewno nie jest mu potrzebna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.