OKOLIE CHĘTNY NA WALKĘ Z LEBIEDIEWEM

26-letni Lawrence Okolie (10-0, 7 KO) przyznaje, że chętnie zaboksowałby wkrótce z doświadczonym Denisem Lebiediewem (32-2, 23 KO), byłym mistrzem świata w wadze junior ciężkiej.

O możliwym pojedynku z 39-letnim Rosjaninem mówił ostatnio Eddie Hearn, promotor Anglika.

- Jasne, na sto procent, to walka, którą wziąłbym prędzej niż później. Jak się dostajesz do czołowej dziesiątki na świecie, to wszystkie walki są dobre. Już się tak na tym wszystkim nie skupiam. Po prostu trenuję, trzymam formę i staram się uczyć z każdą walką - powiedział Okolie.

- Do tej pory boksowałem dość ostrożnie. W tym sensie, że wiem, że jestem duży i silny. Na tym się opierałem, bo to bezpieczne. Teraz pokażę więcej umiejętności, więcej luzu. Chyba mam już za sobą etap, kiedy zależało mi na tym, żeby pozostać niepokonanym. Chcę się teraz dobrze bawić - dodał.

Okolie wróci na ring 2 lutego w hali O2 Arena w Londynie. Jego rywal nie jest jeszcze znany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zombi
Data: 10-01-2019 14:50:28 
Nie dziwię się. Lebiediew jest już dawno past prime i w dodatku rozbity. Super gdyby któryś z naszych (Główka lub Master) dostali szansę walki z nim.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 10-01-2019 17:30:06 
Lebioda w ostatniej walce wyglądał na totalnego tetryka i mysle, że Główka czy Master by go spokojnie pokonali. Nie wierzę jednak, że ten ograniczony prymityw Okolie miałby jakiekolwiek szanse nawet z dzisiejszym specnazem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-01-2019 18:28:47 
Z Askinem i Chamberlainenm były tak fatalne do oglądania walki, że przysiągłem sobie nie poświęcać więcej swojego czasu na tego boksera.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-01-2019 18:40:00 
W UK kibice by chcieli żeby Yarde przeszedł do cruiser i się spotkał z Okolie.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 11-01-2019 07:22:32 
Up- Yarde jest nabity do granic mozliwosci juz wyglada jak kulturysta a roznica miedzy pol ciezka a cruiser to 10kg watpie zeby tak sie stalo. Co do tematu to mimo ze past prime stawialbym na Lebiode. Ten Okolie jest slaby tylko przepychaja go co walka, chyba na sile chca miec angielskiego cruisera w topie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.