DeGALE CHĘTNY NA REWANŻ Z GROVESEM

James DeGale (25-2-1, 15 KO) skupia się na potyczce z Chrisem Eubankiem Jr (27-2, 21 KO), ale przyznaje, że chętnie zaboksowałby też ponownie z George'em Grovesem (28-4, 20 KO).

DeGale przegrał z Grovesem decyzją sędziów dwa do remisu w maju 2011 roku.

- Rewanż to byłoby wielkie wydarzenie. To byłaby głupota, gdyby do niego nie doszło. Z Grovesem trudno się jednak pracuje, nie wiem zresztą, co on teraz robi - powiedział "Chunky".

- Po tym, jak pokonam Eubanka, być może zakończę karierę. Dobrze mi szło w boksie przez dziesięć lat. Chyba nie okazuje mi się należytego szacunku. Nie chcę jednak mówić już teraz, że przejdę na emeryturę, uwierzcie mi, zostało jeszcze kilka rozdziałów do napisania - dodał.

Do walki DeGale-Eubank dojdzie 23 lutego w hali O2 Arena w Londynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boxxxx
Data: 07-01-2019 19:17:09 
Jeżeli EubanGGG wyciagnąw wnioski z porażki na ptk z Grovesem, to nie widze jajogłowego w tym starciu
Eubang ma kondychy na 30 rund, przecież w 12 to on ganiał Grovesa po ringu i chciał mu urwać łeb.
Eubang musi więcej myśleć w ringu to wtedy śmiało mógłby walczyć z Cynamonem i GGG, jest od nich szybszy i podejrzewam bardziej wydolny, tylko te jego napalanie się i brak strategii...
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-01-2019 19:57:23 
Na pewno DeGale jest bardziej utalentowanym, wszechstronnym, lepiej wyszkolonym pięściarzem niż Eubank Jr, ale Chunky ma swoje wady jak np. nie jest demonem szybkości, nie grzeszy inteligencją ringową, a w jego wieku również kondycja może zawodzić. Faworytem dla mnie DeGale, ale nie skreślam Eubanka, który ma sporo umiejętności, w tym świetne podbródkowe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.