DUHAUPAS ZAPRASZA DO WALKI JOYCE'A I HRGOVICIA

Nieaktywny od kwietnia ubiegłego roku, kiedy przegrał na punkty z Jarrellem Millerem, Johann Duhaupas (37-5, 24 KO) chce wrócić na ring i zmierzyć się ze wschodzącymi gwiazdami wagi ciężkiej - Joe Joyce'em (7-0, 7 KO) i Filipem Hrgoviciem (7-0, 5 KO).

- Jestem gotowy dać szansę Hrgoviciowi i Joyce'owi. Chciałbym się zmierzyć w 2019 roku z nimi oboma. Mam duże doświadczenie i wierzę, że mogę ich znokautować w ciągu ośmiu rund. Wyglądają dobrze na papierze, ale żaden z nich z nikim dobrym jeszcze nie walczył. Potrzebuję dużego wyzwania. Chcę być najlepszym zawodnikiem, z którym do tej pory walczyli, i zmierzyć się z nimi już wkrótce - powiedział 37-letni Francuz.

Duhaupas w przeszłości bez powodzenia atakował pas WBC w królewskiej kategorii wagowej. We wrześniu 2015 roku przegrał przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie z Deontayem Wilderem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piesel
Data: 06-01-2019 13:12:35 
A będzie temat akcji GOPR jak musieli Pinezkę i Pumbą ewakuować ze schroniska na Śnieżkę ? Bo chcieli selfie na szczycie zrobić razem
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 06-01-2019 20:55:21 
DUHAPPAS KAWAŁ GOSCIA 196 115 KG BARDZO TWARDY JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH WYTRZYMAŁ CAŁY DYSTANS Z MILLEREM NIE DAŁ SIĘ POSADZIĆ NA DESKI WILDEROWI CHYBA NA MELDONIUM ZAŁATWIŁ GO POVIETKIN.
KAŻDY Z NASZYCH CIEŻKICH OPRÓCZ MOŻE Kownackiego CHOĆ TEŻ BY TO SPACEREK NIE BYŁ MIAŁ BY ZNIM PROBLEM.
MYŚLE ŻE SZPILKA MÓGLBY ZALICZYĆ DESKI JAK I NEI PRZEGRAĆ PRZED CZASEM
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.