KHAN ODMÓWIŁ WALKI Z BROOKIEM, ZMIERZY SIĘ Z CRAWFORDEM

Amir Khan (33-4, 20 KO) ma być kolejnym rywalem mistrza WBO w wadze półśredniej Terence'a Crawforda (34-0, 25 KO). Anglik odrzucił ponoć propozycję pojedynku ze swoim rodakiem Kellem Brookiem (38-2, 26 KO).

Crawford ma wrócić na ring 20 kwietnia w Nowym Jorku. Jego promotor Bob Arum mówi, że rywal jest już właściwie znany, ale jego nazwiska jeszcze nie ujawnił. Według nieoficjalnych źródeł będzie to Khan. Pojedynek ma zostać oficjalnie potwierdzony wkrótce.

Stajnia Aruma początkowo oferowała Crawfordowi walkę z Luisem Collazo. Były mistrz WBA się zgodził, ale Crawford nie chciał z nim walczyć, ponieważ bał się krytyki ze strony opinii publicznej. Wcześniej próbowano też doprowadzić do potyczki z Dannym Garcią, którego obóz nie odpowiedział jednak na propozycję grupy Top Rank.

Khan ma zarobić za kwietniową walkę gwarantowane 5 milionów dolarów. To o 2 miliony więcej od sumy, którą miał otrzymać Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 05-01-2019 11:30:59 
Myslalem, ze bedzie Brook. Z drugiej strony lanie od Crawforda nie przekresla hitowej potyczki z Brookiem, a gdyby wczesniej zawalczyl na wyspach i przegral to nikt by go nie zapraszal do Usa za 5 mln.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 05-01-2019 11:49:55 
czyli teraz nokaut od crawforda a potem proszenie o walke brooka i kolejne KO
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-01-2019 12:12:51 
Fajne zestawienie, chociaż z wiadomych przyczyn, pojedynek wcale nie najwyższych lotów, Khan ma technikę, bardzo dobre nogi i szklaną szczękę, Crawford ma wszystko i w dodatku mentalnie jest na samym szczycie czego nie można powiedzieć o Amirze, faworyt jest jeden i to zdecydowany, ale na pewno to starcie nie uśpi nas w fotelu.
 Autor komentarza: Granat
Data: 05-01-2019 12:15:06 
Walki z Brookiem chyba nigdy się nie doczekamy...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-01-2019 13:26:12 
zapewne ko na Khanie, ale poki nie da sie ustrzelic walka moze byc fajna dla oka. Khan gdyby nie mankament w postaci szczeki to bylby kawal solidnego zawodnika, niestety jak dostaje strzala to nie potrafi zachowac zimnej glowy i sie odslania, po czym ląduje definitywnie na dechach - nie mam tu na mysli walki z Canelo bo tam dostal takiego czyściocha, ze nie bylo co zbierać.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 05-01-2019 14:32:12 
Dziwna decyzja Khana z Crawfordem szanse minimalne a i zarobek mniejszy po porażce Hearn juz mu tyle nie zapłaci. Danny Garcia wyszczekany ciągle gadający ze go oszukali z Porterem i Thurmanem na ofertre Crawforda nawet nie odpowiedział kolejny z wielką gębą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.