DeGALE CHCE WYSŁAĆ EUBANKA NA EMERYTURĘ

James DeGale (25-2-1, 15 KO) zapowiedział, że wyśle na emeryturę Chrisa Eubanka Jr (27-2, 21 KO). W czwartek walka Anglików została oficjalnie potwierdzona. Dojdzie do niej 23 lutego w hali O2 Arena w Londynie.

- On rzucił mi wyzwanie zaraz po przejściu na zawodowstwo. Ten człowiek ma urojenia. W lutym będę miał okazję się nim zająć i go skończyć. Nie wiem, co mu zostanie po porażce ze mną. Ten, kto przegra, będzie musiał przejść na emeryturę. Eubank ma serce i jaja, ale to za mało, żeby ze mną wygrać - powiedział 32-latek.

Pewny wygranej jest też jego 29-letni rywal.

- Czekaliśmy na tę walkę cztery czy pięć lat. To będzie dla niego bolesna lekcja. Od lat trenowałem, żeby go pokonać, wiem o nim wszystko. James mówi o emeryturze, ale ja w ogóle o niej nie myślę. Mam nadzieję, że będzie w najlepszej formie i damy kibicom tak emocjonującą i wybuchową walkę, jak to tylko możliwe. Nie sądzę, aby mógł mnie pokonać - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-01-2019 11:34:09 
Bardzo interesujący pojedynek w szczególności na rynku brytyjskim, mimo wszystko obaj zostali obnażeni i tak naprawdę zarówno jednemu jak i drugiemu brakuje inteligencji ringowej z tym, że De Gale ma umiejętności tylko ich nie wykorzystuję, a Eubank Jr robi niezły show i sporo szumu w ringu podpierając się przy tym dawną renomą ojca,tak więc niech wygra lepszy i spróbuje wskoczyć na panteon boksu.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 04-01-2019 13:41:31 
Zarówno przegrana jak i wygrana walka z Truax były w wykonaniu deGeala słabe nie przekonuje mnie ten bokser stawiam raczej na Eubanka.
 Autor komentarza: Granat
Data: 04-01-2019 16:36:07 
puncher48

Bardzo dobre podsumowanie obu. Ponadto ja uważam że DeGale jest już trochę rozbity. W wielu walkach sporo zbierał na twarz, i na koniec zawsze miał czerwoną czy opuchnięta facjatę.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 04-01-2019 21:28:56 
Ja ten pojedynek będę chciał obejrzeć. Zdecydowanie bardziej utalentowanym pięściarzem jest tu DeGale, jednak nie skreślam Eubanka jr, gdyż ten ma np. świetny podbródkowy. James Degale to bardzo wszechstronny pięściarz. Co prawda nie jest on demonem szybkości, ani nie grzeszy też siłą fizyczną, a z wiekiem może u niego dojść słabsza kondycja, ale jest śliski, dobrze boksuje na wstecznym, w półdystansie, dobrze porusza się na nogach, ma bogaty arsenał ciosów, płynnie zmienia ustawienie na leworęcznego i potrafi to robić wręcz bezbłędnie.

James DeGale ma jednak w moich oczach jedną wielką wadę. Wydaje mi się, że ten zawodnik cierpi na Zespół Aspergera. To nie jest żadna choroba psychiczna, a raczej dysfunkcja, która może być przyczyną jego dziwnego zachowania, trudności w nawiązywaniu poprawnych relacji z innymi, w zyskiwaniu kibiców, czy umiejętnością czytania swojego rywala w ringu. DeGale czasem walczy tak głupio, że nie można tego racjonalnie wytłumaczyć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.