ROACH PRZEPROSIŁ TRENERA FURY'EGO

Ben Davison, trener Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), poinformował, że otrzymał przeprosiny od Freddiego Roacha, który skrytykował go za pracę w narożniku podczas walki Anglika z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).

Roach, który był cutmanem Fury'ego, stwierdził po zakończonej remisem walce, że nie podobały mu się instrukcje przekazywane przez Davisona angielskiemu pięściarzowi. - Mówił, żeby nie ryzykować. Nie ryzykować? Przecież to jest boks! - dziwił się Amerykanin.

Później Roach przeprosił młodszego kolegę po fachu.

- Freddie do mnie zadzwonił z przeprosinami. Powiedział, że nie chciał, aby tak to zabrzmiało. Nie poczułem się urażony - oznajmił Davison.

Słowa Roacha nie spodobały się Ricky'emu Hattonowi. Także Frank Warren, promotor Fury'ego, skrytykował słynnego trenera za tę wypowiedź.

- Znam Freddiego od dawna, ale nie rozumiem jego komentarzy. Nie mam pojęcia, dlaczego coś takiego powiedział. Davison wykonał świetną robotę. Wszyscy podchodzili do niego z rezerwą, ja też, ale zdał ten egzamin śpiewająco - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 27-12-2018 11:38:46 
Jeśli Tyson walczył tak jak Ben chciał to zrobił to perfekcyjnie moim zdaniem. Każdego ciosu nie da uniknąć stąd 2 razy deski ale całokształt był świetnie przygotowany !
Z tego co pamięta Roach mówił że Tyson powinien bardziej atakaować pójsć na wymiane z wilderem i go znokautować.
Wszystko ładnie pięknie ale już nie jeden próbował takiej taktyki np. ORTIZ który ma mocniejszy cios niż Fury i zbierali go z maty i świecili latarkami po oczach. Gdyby Fury się otworzył to skonczylo by sie podobnie więc taktyka Bena jak najbardziej słuszna
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 27-12-2018 13:27:47 
Roach jest trenerem ofensywnym, który najlepiej czuje się z atakującymi zawodnikami co widać co Pacmanie ale Tyson ma inny profil i +- od Chisory 2 jest defensywnym bokserem a nie brawlerem. Jakby poszedł na wymianę to by przegrał przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.