KTO DLA MICHAŁA CIEŚLAKA? KAYODE, SILLACH, DURODOLA I KALENGA

Michał Cieślak (17-0, 11 KO) ma wrócić do gry w połowie lutego. Promotor Tomasz Babiloński w mediach społecznościowych wymienił cztery nazwiska potencjalnego rywala dla pięściarza z Radomia i spytał kibiców, którego z nich najchętniej zobaczyliby naprzeciw Michała?

Szef stajni Babilon Promotion w gronie potencjalnych rywali wymienił Ismaila Sillacha (26-6, 20 KO), Lateefa Kayode (21-4, 16 KO), Olanrewaju Durodolę (29-6, 17 KO) oraz Yourego Kayembre Kalengę (23-5, 16 KO). Z wyjątkiem Kayode pozostała trójka boksowała już w naszym kraju.

W kończącym się roku 2018 Cieślak wystąpił dwukrotnie. Miał bardzo pracowity czerwiec, bo właśnie w tym miesiącu stoczył oba pojedynki. Najpierw bardzo wysoko wypunktował Siergieja Radczenkę, a potem zastopował Dusana Krstina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 26-12-2018 23:13:31 
Haha tylko po co te pytanie do kibiców???Babilonski,ktoregoś z nich miałby sprowadzić do Polski???Nawet na Siłłacha,go raczej nie stać.On tam woli przecież sprowadzać zawodnikow pokroju Fekete,czt Rene na walkę wieczoru.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 26-12-2018 23:58:22 
Jak Babilon chce takie nazwiska dla Cieślaka sprowadzać to wyjdzie na nim jak na Zimnochu. Lepiej by było wystawić go na gali Michalczewskiego wtedy promotor zamiast strat zawsze by procent zarobił a tak sam Cieslakowi nie mało musi zaplacić. Przypomne tylko ze Cieslak mimo stypendium wymagania tez ma propozycje od Borka ze wzgledu na finanse odrzucił. Babilon nadal w niego wierzy łudzac sie ze bedzie boksował tak jak za czasów koksowania a tak nie będzie. Poza wpadką dopingową zresztą było poważne złamanie ręki i dalej trwają jakies kontuzje przeciez on nawet nie stoi w miejscu on sie cofa w rozwoju. Przed wpadka dopingową 6 zwycięstw przed czasem po wpadce dwa UD w słabym stylu. Z Bacurinem nuda z Radczenko faule i rtd z gościem co po czek przyjechał. Babilon ma klapki na oczach odnośnie tego zawodnika to nie bedzie drugi Głowacki.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 27-12-2018 08:16:05 
pewnie Radczenko po raz drugi , a potem po raz trzeci .... Będa wyciskać Ciieslaka jak cytryne az w koncu po prawie wszystkich walkach z 50-500 w rankingu wszyscy zaczna mieć oczekiwania zeby zaczal wygrywac z top 1 - 20.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 27-12-2018 08:28:32 
Nie przepadam za tym typem bo źle mu z oczu patrzy i agresją zionie ale taki ma być bokser. To nie taniec towarzyski. Cieślak ma wrodzoną agresję. Jego styl jest widowiskowy. Zawsze dąży do rozstrzygnięcia walki przed czasem. Myślę że wpadka dopingowa bardziej wyszła od sztabu trenerskiego i promotora niż od zawodnika. Może po prostu nie mają odpowiednich koksów albo lekarz nie zna się na oczyszczaniu organizmu z koksu. Bo dzisiaj to każdy bierze i nikt tego nie zaprzeczy. Ale od czego ma się dobrych lekarzy. Chłop ma potencjał. Potrzeba mu wyzwań. Lepszy trener , lepszy promotor, lepsze zaplecze. Inaczej rzeczywiście będzie obijał leszczy i nabijał rekord. Z powyższych zawodników widziałbym go z Sillachem. Dał dobrą walkę z Masternakiem. A na tym nazwisku Cieślak by skorzystał.
Pokusiłbym się nawet na postawienie na wygraną przez ko. Czekam na inne opinie
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 27-12-2018 10:34:27 
Kayode to już trup.
Siłłach też.
Durodola w sumie pasowałby bo Cieślak wirtuozem nie jest i byłaby bitka.
Najlepszy Kalenga.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 28-12-2018 10:18:58 
Kalenga jest z nich najlepszy , pokonałby ich wszystkich . Cieślak byłby z nim faworytem ale El Toro nie można skreślać .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.