ERICKSON LUBIN WRÓCI LUTOWĄ WALKĄ Z ISHE SMITHEM?

Erickson Lubin (19-1, 14 KO) był uważany za jednego z najciekawszych pięściarzy młodego pokolenia. Przegrał w konfrontacji z Jermellem Charlo przez nokaut w pierwszej rundzie, choć powtórki pokazały, że został znokautowany przypadkowym ciosem z przedramienia. Wynik poszedł jednak w świat i 23-latek musi odbudowywać swoją pozycję.

Po nieudanym ataku na tron federacji WBC kategorii junior średniej Amerykanin przeniósł się do średniej, lecz prawdopodobnie znów powróci do limitu 69,85 kg. Kolejny pojedynek Lubin ma stoczyć 9 lutego w Carson podczas gali z daniem głównym w postaci walki Gervonta Davis vs Abner Mares.

Trwają już zaawansowane rozmowy w sprawie dopięcia walki Lubina z doświadczonym i cenionym Ishe Smithem (29-10, 12 KO), dawnym championem federacji IBF, który co prawda przegrał ostatnie dwie walki, lecz lepsi od niego okazali się perspektywiczny Julian Williams oraz nowy mistrz WBC Tony Harrison, który wygrał w dodatku niejednogłośnie na punkty. Tak więc Smith pomimo czterdziestki na karku wciąż powinien być dobrym testem dla młodych prospektów jak Lubin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.