PACQUIAO TRENUJE OD PONIEDZIAŁKU ZNÓW Z ROACHEM

40-letni już Manny Pacquiao (60-7-2, 39 KO) przeniósł swój obóz przygotowawczy z Filipin do sławnego ośrodka Wild Card Gym w Hollywood, gdzie pod okiem Freddiego Roacha oraz Buboya Fernandeza szykuje się do kolejnej walki.

Rywalem "Pac-Mana" 19 stycznia w Las Vegas będzie ekscentryczny i kontrowersyjny Adrien Broner (33-3-1, 24 KO), były mistrz świata czterech różnych limitów. W stawce znajdzie się należący do Filipińczyka tytuł regularnego mistrza WBA w wadze półśredniej.

Manny wylądował w USA już cztery dni temu. A przedwczoraj odbył pierwszy trening z Roachem, który ostatnio nie stał w jego narożniku. Panowie doszli jednak do porozumienia i powrócili do współpracy. Roach ma być mózgiem na sali, zaś Fernandez trenować akcje i tarczować wielkiego mistrza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 26-12-2018 19:44:50 
Nigdy nie zRozumiem , dlaczego tak sprytny i szybki zawodnik trenuje z dziadkiem który nie ma nic do zaoferowania jako trener , prócz paru trafnych uwag odnosnie techniki ... Co takiego robi roach z tarczami czego nie potrafi zrobic mlody dobrze zapowiadajacy sie trener ? moim zdaniem nic .... Nie dosc ze ledwo trzyma tarcze , to ciagle wszedzie pcha się na konferencje prasowe ... Nie wiem moze przesadzam... ale dla mnie to troche przesada ze ledwo mowiacy dziadek ktory prawie wogole nie stawia oporu trzymajac tarcze pcha sie wszedzie za swoim dobrze wyszkolonym zawodnikiem ... Wyglada to czasem komicznie , a nie profesjonalnie..... ile można rozpamiętywać dobre czasy na sali :S
 Autor komentarza: shakal
Data: 27-12-2018 00:07:15 
@up - radzę doczytać newsa do końca. Od m.in. tarcz ma być Fernandez
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 27-12-2018 07:01:01 
shakal :) kiedy nie oglądalem medialnego treningu przed walka , to stał roach ubrany od stop do glow w pady ledwo przemieszczajacy sie o wlasnych silach
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.