HEARN: DAZN CHCE WALK CANELO Z JACOBSEM I GOŁOWKINEM

Zarząd platformy streamingowej DAZN chciałby, aby w przyszłym roku Saul Alvarez (51-1-2, 35 KO) zaboksował z Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO) i Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO).

W weekend "Canelo" stoczył pierwszą z jedenastu walk w ramach podpisanego na pięć lat i wartego 365 milionów dolarów kontraktu z DAZN. Na gali w Nowym Jorku pokonał w trzeciej rundzie Rocky'ego Fieldinga (27-2, 15 KO). Jego kolejni rywale mają być już bardziej wymagający.

- Ludzie z DAZN chcą, aby "Canelo" zmierzył się w przyszłym roku z Danielem Jacobsem i Giennadijem Gołowkinem. Decyzja należy do "Canelo". Wyłączając potyczkę z Gołowkinem, starcie z Jacobsem to dla niego w tej chwili najlepszy pojedynek. To świetna walka. Mamy też Calluma Smitha. Nie sądzę, aby "Canelo" pozostał w wadze super średniej, ale wszystko jest możliwe - powiedział Eddie Hearn, promotor Jacobsa.

Pojedynek z Fieldingiem stanowił dla Alvareza debiut w limicie 168 funtów. Meksykanin odebrał Anglikowi tytuł regularnego mistrza WBA. Poza nim posiada też pasy WBC i WBA Super w dywizji średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.