RING TELEGRAM (13 GRUDNIA 2018)

Dużo dzieje się w okresie przedświątecznym. Nie o wszystkim możemy napisać szerzej, ale zapraszamy Was na nasz cykliczny Ring Telegram, czyli skrót wiadomości ze świata boksu zawodowego.

Zaledwie 17-letni Diego Pacheco - ośmiokrotny mistrz USA w młodszych kategoriach wiekowych, zadebiutuje w gronie zawodowców 22 grudnia podczas gali Ramirez vs Hart II. Utalentowany nastolatek mierzy ponad 190 centymetrów i występuje w wadze średniej! W ramach przygotowań do tego startu sparował między innymi z championem WBO kategorii super średniej, Gilberto "Zurdo" Ramirezem.

Jose Carlos Ramirez (23-0, 16 KO) do drugiej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC kategorii junior półśredniej podejdzie 10 lutego podczas gali organizowanej przez grupę Top Rank. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem.

Guillermo Rigondeaux (17-1, 11 KO) wraca po ponad rocznej przerwie między liny. Świetny w defensywie "Szakal" zaboksuje w styczniu. W grę wchodzą trzy terminy - 13, 19 i 26 stycznia.

Rob Brant (24-1, 16 KO), który niespodziewanie łatwo ograł Ryoto Muratę i odebrał mu pas WBA Regular wagi średniej, do pierwszej obrony (wice)mistrzostwa świata podejdzie 15 lutego. W rolę pretendenta wcieli się Chasan Bajsangurow (17-0, 7 KO).

Carlos Takam (35-5-1, 27 KO) powróci do akcji 22 grudnia w Londynie podczas gali Whyte vs Chisora II. Eddie Hearn złożył ofertę walki nowemu zawodnikowi stajni Matchroom, ale Michael Hunter (16-1, 11 KO) zapowiedział, że będzie gotowy najszybciej na styczeń. Walki w tak krótkim terminie odmówił również David Allen (16-4-2, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.