WHYTE vs CHISORA II: CIEKAWY TEST PRZED BUATSIM

Brązowy medalista olimpijski Joshua Buatsi (8-0, 6 KO) swoją kolejną zawodową walkę stoczy już za nieco ponad dwa tygodnie na undercardzie wielkiej gali w Londynie, podczas której główną atrakcją będzie rewanżowy pojedynek Dilliana Whyte'a (24-1, 17 KO) z Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO). Poznaliśmy też nazwisko jego oponenta.

Urodzony w Ghanie pięściarz stanie chyba przed najpoważniejszym testem w swojej dotychczasowej karierze, mierząc się z solidnym Renoldem Quinlanem (12-3, 8 KO). 29-letni Australijczyk może być znany kibicom przede wszystkim z przegranej przed czasem w dziesiątej rundzie potyczki z Chrisem Eubankiem Jr.

W londyńskiej O2 Arenie poza pojedynkami Whyte vs Chisora II oraz Buatsi vs Quinlan zobaczymy także walkę Ryana Walsha (22-2-2, 11 KO) z Reece Bellottim (13-1, 11 KO) oraz Cristofera Rosalesa (28-3, 19 KO) z Charlim Edwardsem (13-1, 6 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 07-12-2018 04:21:25 
Będę kibicował Chisorze - za całokształt jego kariery. Walczył z najlepszymi i przegrane z Furym, Haye czy Vitem to żadna ujma na honorze - pozostałe jego porażki czyli z Heleniusem, Pulevem, Kabayelem i Whytem mogły iść w jego stronę. Gdyby nie korupcja mielibyśmy obecnie zawodnika z rekordem 33-4 z mistrzowską rozkładówką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.