HAYMON KUSI GIENNADIJA GOŁOWKINA

Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) spotkał się w minioną sobotę z przedstawicielami Ala Haymona, by przedyskutować ewentualne starty na jego galach z cyklu Premier Boxing Champions.

Kazach pozostaje zawodnikiem wolnym od zobowiązań wobec jakiejkolwiek telewizji. Jest więc łakomym kąskiem dla DAZN (Eddie Hearn), ESPN (Bob Arum), ale również Haymona z jego galami PBC, choćby na Fox.

Podobno obie strony wyszły z tego spotkania zadowolone. Haymonowi zależy, żeby były zunifikowany mistrz świata wagi średniej występował właśnie u niego. A że ma poważne atuty w postaci dużej gotówki, jego życzenie może się wkrótce spełnić. O wszystkim poinformował znany dziennikarz Mike Coppinger.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 04-12-2018 21:51:00 
Wydaje mi się ze Kazach wybierze Hearna, u Haymona walczy chociażby Charlo z którym walka dla Gołovkina jest przeciez bez sensu, a u Hearna Alvarez z ogromnym kontraktem tam jest kasa i tam droga Gołovkina. Arum tez opdada bo tam Ramirez w super średniej który łatwo by Kazacha wypunktował. Kasa, rywal z niedokonczonymi porachunkami wszystko wskazuje na Hearna.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 04-12-2018 23:33:15 
U HEARNA ma szanse na trylogie z rudym, powinien to rzucic jako warunek podpisu
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-12-2018 10:08:29 
Kierunek kazacha to DAZN i Hearn ale zgadzam się z Mańkiem że warunkiem podpisania umowy powinna być trzecia walka z Rudym na "neutralnym gruncie, ot choćby w MSG
Nie zdziwię się też wyboru Haymona.
Arum odpada, on więzi ludzi..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.