FURY vs WILDER: NAJWSPANIALSZY POWRÓT W HISTORII BOKSU?

Mówiąc o najwspanialszym powrocie w historii boksu myślimy raczej o wyczynie George'a Foremana, który w wieku blisko czterdziestu sześciu lat znokautował Michaela Moorera i został mistrzem świata WBA/IBF wagi ciężkiej. Ale jeśli Tyson Fury (27-0, 19 KO) pokona jutro w nocy Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), zdaniem niektórych dokona jeszcze większej sztuki niż Foreman.

Anglik co prawda pozostaje niepokonany, trzy walki temu pokonał samego Władimira Kliczkę, ale potem kompletnie się pogubił. Depresja, alkohol, narkotyki, a nawet myśli samobójcze. Tak wyglądał "Król Cyganów" jeszcze rok temu. Ważył wtedy ponad 180 kilogramów. Dwanaście miesięcy później atakuje najmocniej bijącego zawodnika świata, który znokautował każdego ze swoich rywali. Co prawda jeden z nich - Bermane Stiverne, dotrwał do ostatniego gongu, ale w rewanżu został zmieciony już w pierwszej rundzie. Już dawno nikt nie siał takiego postrachu jak Wilder, tym większy byłby więc sukces Tysona, jeśli jutro odbierze mu tytuł World Boxing Council.

- Nie przypominam sobie wspanialszej historii i powrotu, kogoś kto stracił 60 kilogramów, poradził sobie z uzależnieniem od używek i wrócił na sam szczyt. Jestem inspiracją dla innych ludzi w podobnej sytuacji - mówi sam o sobie "Król Cyganów". I trudno się z nim nie zgodzić...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 30-11-2018 21:18:13 
Gość jest nieźle pokręcony i nie ma nic do stracenia.
Tak się zapuścić a potem jednak w tak szybkiem czasie "zrobić wagę ".
A jak mawia przysłowie Ligi Legend "Uważaj na tego kto nie ma nic do stracenia".
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-11-2018 23:18:44 
Furry bez formy, pokazaly to 2 walki ktore stoczyl po powrocie. Nie bedzie o wiele lepszy niz 3 miesiace temu w ostatniej walce. Grozniejszym rywalem dla Wildera bylby White,Parker,Miller,Kownacki bo oni sa w treningu, a Furry jest zardzewialy.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 30-11-2018 23:22:49 
KapralWiaderny
"Tak się zapuścić a potem jednak w tak szybkiem czasie "zrobić wagę "

-CLENBUTEROL
spala tlusz nie ruszajac miesni. Powoduje podwyzszenie temperatury ciala i to cieplo uzywa do spalania tluszczu.(tak mniej wiecej ogolnie, nie fachowo). Czytalem ksiazke o sterydach i sportowcy sie wypowiadali ze nawet jedzac fast foody,bez diety na clenbuterolu spalali tluszcz.
Wiec widzisz ze jak sie chce to mozna. hehe
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-12-2018 00:26:51 
Autor komentarza: PanJanekTygrys

Jeżeli Twój ostatni koment jest na serio (dot. Clenbuterolu) to zazdroszczę tak płytkiego pojęcia tematu.

zjedz sobie 200 metki, wbij sobie litry omy i trenuj na pół gwizdka a zobaczysz, że doping to dodatek - który każdy wpierdala ale nie każdy da się złapać.

co do samej walki to jest 50/50 - Fury ma skill, Wilder ma punch. tutaj wynik jest bardzo trudny do przewidzenia, dlatego kursy buków są bliskie.. nikt nie ma pojęcią kim jest TF bo jest oceniany na podstawie walki z WK i dwóch walkach z bumami - cygan może być równie dobrze przereklamowanym produktem, ktory wygrał z ospałym ukraińcem lub fenomenem fizyczno/technicznym - za malo materialu zeby to okreslic. Wilder - swietny atleta z mocnym pierdolnieciem i technice poziomie świeżaka. Nikt tak na prawde nie może przewidzieć co tu się wydarzy. Wg. mnie będzie to easy work dla wyspiarza, ala równie dobrze może dostać bombe i po zawodach. dobrze, że do walki już blisko bo na początku wydawała się tylko medialną grą.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 01-12-2018 02:17:02 
marcinm

Nie mądruj się.
 Autor komentarza: kame69sennin
Data: 01-12-2018 22:58:40 
Jasne jak słońce iż zwyciezca tej walki bedzie mnial szacunek kibicow!Ba-pewnie że będzie i to z pewnością ogromny!!!Uważam również że,i jeden i drugi już teraz przed samą walką zasługują na takowy a to(chociażby)z racji takiej że pokazali jaja min., omijając to całe managerskie kalkulowanie że za wcześnie że zbyt wiele do stracenia że kasa nie taka czy że Telewizja nie ta!OK(niestety)realia jakie nam zafundowali sami promotorzy oraz kasiora która się wokół tej wspaniałej dyscypliny sportu 'kręci'stawia Nas kibiców w sytuacji gdzie musimy się oswoić z tym chorym pościgiem za jak największymi zarobkami a są to zarobki managerów,marketingowców czy reklamodawców!Jasne wydaje się iż TF ma we krwi ringowe IQ na bardzo wysokim lewelu czy to że DW dysponuje dynamitem w ręku jak mało kto z aktywnych bokserów!ALE CZEMU qURFFAAAJEGOmAĆ!NIE POTRAFIĄ WYKAZAĆ WYSOKIEJ INTELIGENCJ PODCZAS WAŻENIA,KONFERENCJI PRASOWYCH CZY CHOĆBY KIEDY WYPOWIADAJĄ SIĘ O SOBIE NA WZAJEM!AtaM WYSOKIEJ!OGÓLNIE PATRZĄC Z BOKU WIĘKSZA ILOŚć wypowiedzi przed walkami nie powinna mić miejsca gdyż z inteligencją ma tyle wspólnego co zeszły śnieg co spadł w Katarze....Ba wrażenie czasem można odnieść takie że to te najgłupsze,najbardziej obrażliwe i wykrzyczane jakby przez zwierzynę są najbardziej eksponowane w mediach,a jeszcze do tego niech jeden na drugiego napluje obrazi mame,tate czy nawet dziecko a potem jeszce na parkingu zaatakuje np.butelką czy naśle na drugiego kolegów z fyrtla to już w ogóle SHOW JAK BYK!TEŻ MOŻNA BY ZADAĆ SOBIE PYTANIE CZY TO WYNIKA Z ICH ZBYTNIO POOBIJANYCH BANIAKÓW,CZY WŁAŚNIE TO TAKI(JAKŻE PROSTACKI)SPOSÓB W DZISIEJSZYCH CZASACH BY NAJSZYBCJEJ,NAJLEPIEJ I JAK TYLKO SIĘ DA PRZY MAKSYMALIZACJ ZYSKÓW SPRZEDAĆ PRODUKT JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE LUDZI!I JEŻELI W TAKI WŁAŚNIE SPOSÓB PROMO-BIZNESMANY CZY BIZNSumeny naprawdę zyskują to co w ich życiach najważnejsze czyli'sos'jak najwięcej sosu A który to Spływa właśnie z kielni tych kibiców TO WYDAJE SIĘ IŻ ANI CI KIBICE A I NA PEWNO NIE CI KTÓRZY PROMUJĄC TANDETĘ (NP.W MEDIACH)!CI TZW (PSEUDO)PRZEDSIĘBIORCY Z DOLCAMI ZAMIAST MÓZGÓW MAJĄ TYLE INTELIGENCJI CO KOT NAPŁAKAŁ!NO CHYBA ŻE ICH ZEPSUCIE SZMALEM ZACHAMOWAŁO ICH ROZUMY I SERCA A DEWIZĄ JEST SLOGAN IŻ WSZYSTKO MOŻNA KUPIĆ...W TYM I iq!(NIE DO ZAAKCEPTOWANIA !!)ALE DO CORAZ TO CZĘSTSZEGO I NIESTETY WSZECH OBECNEGO,MODNEGO I WRĘCZ NARZUCANEGO SPOŁECZEŃSTWU UWIELBIENIA PIENIĄDZA ?TO PRAWDZIWY SZACUN POWINNI MIEĆ CI SPORTOWCY CZY OSOBY MEDIALNE KTORE TO WŁAŚNIE W INTELIGENTNY,KULTURALNY I SZCZERY SPOSÓB POTRAFIŁY BY ZMIENIĆ TRENDY KTÓRE ZASZCZEPIONO NAM BEZ NASZEJ WIEDZ!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.