JEFF HORN ZNOKAUTOWAŁ MUNDINE I ODESŁAŁ GO NA SPORTOWĄ EMERYTURĘ

Jak zwykle wygadany Anthony Mundine (48-9, 28 KO) straszył na konferencjach prasowych, był agresywny podczas ważenia, ale Jeff Horn (19-1-1, 13 KO) wyszedł do ringu i szybko zrobił swoją robotę.

Panowie spotkali się w umownym limicie, blisko kilogram przekraczającym kategorię junior średnią. Od pierwszego gongu obaj zabrali się ostro do roboty, ale to ciosy mniejszego teoretycznie Horna robiły większe wrażenie na drugiej stronie. W połowie pierwszej rundy Jeff zagonił przeciwnika do lin, uderzył w kombinacji lewym hakiem na korpus, poprawił od razu lewym sierpowym na szczękę i było po wszystkim!

- Spodziewałem się trudnej walki, jednak w sumie się cieszę, że to potrwało tak krótko. Czuję się naprawdę mocny w wyższej wadze - stwierdził Horn, były mistrz świata kategorii półśredniej. Jednocześnie był to dla niego udany powrót blisko pół roku po porażce z Terence'em Crawfordem i utracie pasa WBO.

- Czapki z głów przed Jeffem. Mój czas dobiegł niestety końca - powiedział 43-letni Mundine, w przeszłości dwukrotny mistrz świata dywizji super średniej. Odchodzi mając na rozkładzie takich zawodników jak Danny Green, Sam Soliman (x3), Daniel Geale czy Shane Mosley.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 30-11-2018 19:01:49 
Brawo!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-11-2018 19:05:59 
Przeciez on go nawet czysto nie dotknął tym lewym. Munidne odjebal szopkę niczym Paul Briggs z Dannym Greenem
 Autor komentarza: ktosik
Data: 30-11-2018 19:14:11 
I bardzo dobrze jeszcze powinien splunąć na tego śmiecia za to co odjebał na ważeniu.
Chwytanie za gardło to jest normalny atak na drugą osobę.
 Autor komentarza: leon84
Data: 30-11-2018 20:08:50 
@ktosik
Daj ty qurwa spokoj.Gdyby ne scenka na wazeniu,nikt by na tą walkę nie zwrocił uwagę.A tak gorąco na ważeniu i od razu ludzie chcą zobaczyć co się stało i klikają.To chwyt marketingowy.Od wczoraj boks ogladasz?
 Autor komentarza: ktosik
Data: 30-11-2018 21:30:04 
@leon84
Rzadko przyznaje się do błędu ale w sumie masz racje...
Zmylił mnie trochę jego bydlęcy układ ryja.
Mimo wszystko jestem zwolennikiem innej promocji, np. podoba mi się jak to robi Fiury, niby krzykacz i pajacuje a jednak można wyczuć w tym autoironie i duże poczucie humoru Gypsy kinga
 Autor komentarza: leon84
Data: 30-11-2018 22:45:12 
@ktosik
Promocja walki w ten sposob boksu,to niestety część tego sportu.Zawodnicy muszą walkę sprzedać w jakikolwiek sposob i tak też robią,A co do walki Hoorn-Mundine,to sam wiesz,że gdyby nie scenka.to w życiu byś nie kliknął na tą ceremonię ważenia.Co do fjurego,to go tak samo odbieram i nawet go lubię.W walce z Wilderem będę mu kibicował.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.